Çözüldü Resident Evil 2 dodge nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar

Bugün RE: 3 Remake bitirdim, şimdi 2. oyuna başlamak istiyorum. Azıcık oynamıştım ama oyunda dodge atamıyoruz sanırsam. 3. oyunda Jill takla atıyordu, Carlos ise dirsek atıyordu ama bu oyunda hangi tuşları denediysem bir türlü dodge atamıyorum. İnternette değişik çözümler bulmuşlar ama 3-4 tane zombi gelse bu hareketler işe yaramaz.

@Alfred Lafonde

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Özel dodgelar yok bildiğim kadar.
Zombi üzerine çullanınca geriye doğru sprint atıp, sonra zombinin yanından koşup geçebilirsin.
Mr. X saldırırken, tam yumruk gösteriği zaman geriye sprint atarsan sana vuramaz.
Bir de şu hareket var, zombi sana yandan saldırınca, kendini ısırtmadan sıyrılabiliyorsun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Azıcık oynamıştım ama oyunda dodge atamıyoruz sanırsam.
O kadar Resident Evil 2 oynadım. Bir kere bile dodge attığımı hatırlamıyorum. Sadece zombiler yanınızdayken klavyede shift tuşu ile sıyrılabiliyorsunuz. Yanlış bilgi de vermek istemiyorum. İnternette de baktım ama hiç "dodge şöyle atılıyor" diyen birini görmedim.

O kadar Resident Evil 2 oynadım. Bir kere bile dodge attığımı hatırlamıyorum. Sadece zombiler yanınızdayken klavyede shift tuşu ile sıyrılabiliyorsunuz. Yanlış bilgi de vermek istemiyorum. İnternette de baktım ama hiç "dodge şöyle atılıyor" diyen birini görmedim.
Hocam bende biliyorum ama 4-5 zombi geldimi imkansız hale geliyor bu sefer. Neden oyuna böyle bir mekanik koymamışlar?

Zombi üzerine çullanınca geriye doğru sprint atıp, sonra zombinin yanından koşup geçebilirsin.
Mr. X saldırırken, tam yumruk gösteriği zaman geriye sprint atarsan sana vuramaz.
Bir de şu hareket var, zombi sana yandan saldırınca, kendini ısırtmadan sıyrılabiliyorsun:

Çözüm
Maalesef bir fikrim yok. Yani Resident Evil 3 Remake'in 1 yıl öncesinde çıkmış bi' oyun. Oyun motoruyla mı alakalı bilemedim.
Benim bitirmem imkansız hale geliyor. RE 3 te ne güzel takla atıyordum. Eğer buda yoksa her dakika zombiler ısıracak beni.
Benim korkum 3-4 tane zombi bir araya gelince. O zamanda işe yarar mı bu?

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla yaramaz. Birinden sıyrılırsın diğeri yapışır sana. Videodan 3:00'a bak.
Ben bu oyunu nasıl bitireceğim o zaman? 😃
10 dakikaya kalmaz her zombi ısırır tahtalı köye gideriz artık.🤣
Ben bu videoyu daha önceden izledim ama 3-4 zombi gelirse diye işe yaramaz diye düşündüm, haklıymışım da.

Harbiden bu oyunu nasıl bitirdiler acaba? Bitirene sabır diliyorum. Bari azıcık Easter Gamers TV den izliyeyim birkaç bir şeyler öğrenirim.

O zombiler ısırınca zombilerden ısırılmadan kurtulmayı hangi tuşla yapıyoruz klavyeyle oynayanlar için?

Veya zombi ısırırsa, ısırıktan en az hasarla kurtulmak için hangi tuşa basıyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı