Resident Evil 2 Remake alınır mı?

Arkadaşlar hiç korku oyunu oynamadim, çok korkak ve çabuk panik olurum. O yuzden hiç korku oyunu oynamadim ama Resident Evil 2 remake oynamayi çok istedim. Ne diyorsunuz alınır mı? Bir de çok korkunç mu?

Normal bir korku oyunu kadar korkunçluk içeriği olacaktır. Eğer gelemem diyorsan hiç bulaşma ya da öncesinde RE7 oynayıp ondan sonra karar ver.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hiç korku oyunu oynamadim, çok korkak ve çabuk panik olurum. O yuzden hiç korku oyunu oynamadim ama Resident Evil 2 Remake oynamayi çok istedim. Ne diyorsunuz alınır mı? Bir de çok korkunç mu?
Korku oyunu sever biri olarak RE 2 orta düzey bir korku düzeyine sahip diyebilirim o da ilk zamanlarda oluyor. Oyunun kalitesine, atmosferine, güzelliğine zaten laf yok en iyi remake oyundur benim gözümde. 2 defa Leon ve 1 defa da Claire olmak üzere 3 defa bitirmiştim oyunu. İndirime girince almanızı kesin öneririm.

Artı olarak RE 4'ü de kesin alın benim en sevdiğim ilk 5 oyun arasındadır efsanedir. Korku dozajı daha düşüktür ama gerilimi yüksektir kesinlikle oynanması gereken bir oyundur. İndirimlerde 14 TL oluyor zaten.

Korku oyunu sever biri olarak RE 2 orta düzey bir korku düzeyine sahip diyebilirim o da ilk zamanlarda oluyor. Oyunun kalitesine, atmosferine, güzelliğine zaten laf yok en iyi remake oyundur benim gözümde. 2 defa Leon ve 1 defa da Claire olmak üzere 3 defa bitirmiştim oyunu. İndirime girince almanızı kesin öneririm.

Artı olarak RE 4'ü de kesin alın benim en sevdiğim ilk 5 oyun arasındadır efsanedir. Korku dozajı daha düşüktür ama gerilimi yüksektir kesinlikle oynanması gereken bir oyundur. İndirimlerde 14 TL oluyor zaten.
Ps4te öyle olmuyor

RE2 benim de istek listemde parasını hak ediyor, öncesinde alıştırma yapmak istersen The Vanishing of Ethan Carter, Beast İnside, SOMA önerebilirim
Ps4te varmı bakacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı