Resident Evil 2 Remake alınır mı?

Xbox'ta 52 TL'ye düşmüş. Korku oyunlarını seviyorum, sizce alınır mı?

Kanka oyun çok aksiyonlu değil korku ve hayatta kalma üzerine beni çok açmadı ama bitirdim yine de artı olarak oyunun çoğunun karakolda geçmesi de ayrı bir sıkıcılık vermiş

Xbox'ta 52 TL'ye düşmüş. Korku oyunlarını seviyorum, sizce alınır mı?

Oyun oynarken çok tekrara biniyor gibi bir his oluyor insanda hep aynı yerler oraya git buraya git o parçayı al oraya tak zombi kes gri adamdan kaç (ismini unuttum) falan fistan paso

Bu oyun için bedava fiyat korku oyunu sevmiyorsanız bile alınmalı çünkü ağırlıklı olarak korku değil aksiyon karşımı. Ben 3 defa üst üste bitirmiştim. Aynı şekilde fiyat bu civardaysa 3. oyunu da alın derim.

Hocam sinematikler grafikler oynanış falan çok iyi de oyunda ne yapacağımı anlamadım. Sağa sola gidip sürpriz arıyorum sadece. Ve bu beni sıkıyor. Yanlış mı oynuyorum acaba? Nasıl yapmalıyım?
Hocam sinematiklerdeki konuşulanları ve oyunda sizden istenen questleri iyi okuyun. Resident Evil oyunlarında puzzle tadı var maalesef. Remake'de azaltıldı bu özellik Allahtan. Eski Resident Evil 4 oynarken sürekli Youtube'a bakıyordum ne yapacağım diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı