Resident Evil 3 Remake görev tamamlanmasına rağmen başarım 19/20

Grim Reaper

Hectopat
Yer
İzmir
Merhaba. Başarımları fullemeye çalışıyorum ve son 4 başarım kaldı. Biri de şu charlie denen figürleri kırmak bilirsiniz. Onların hepsini kırdım ama hala 19/20 görünüyor bunu çözmenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Başarımları fullemeye çalışıyorum ve son 4 başarım kaldı. Biri de şu charlie denen figürleri kırmak bilirsiniz. Onların hepsini kırdım ama hala 19/20 görünüyor bunu çözmenin bir yolu var mı?
Bir tanesini kaçırmadığınıza emin misiniz hocam? Bunlar kaçırması kolay şeyler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir tanesini kaçırmadığınıza emin misiniz hocam? Bunlar kaçırması kolay şeyler.

Yok tek tek kontrol ettim. Şuanda son 3 hariç hepsine tekrardan baktım. Son 3'ü de önceki oynayışımda kontrol etmiştim. Tekrar bakacağım ama %800 eminim onları aldığıma.

Diğer 3 başarıyı alırken o bahsettiğiniz 3 Charlie Doll'a da bakın hocam.
İşi gücü bıraktım onları arıyorum şuanda. Dediğim gibi ilk 17'yi şuanki oynayışımda gidip kontrol ettim. Kalan 3'e gidiyorum şimdi. Ama onları aldığımdan eminim daha 2 saat önceki saveimde kontrol ettim çünkü. Bariz şekilde bir glitch var youtubeda da aynısından bahsedenler vardı yorumda.

Geri
Yukarı