Rehber Resident Evil 3 Remake RT-FSR Sürümünde Türkçe Yama Kurulumu

Veli1026

Megapat
Makaleler
2
Herkese merhaba, bugün kendi ihtiyacımdan dolayı RE3 Remake için birçok Türkçe yama tekniği denedim ve birinde yamayı kurmayı başardım. Bu sorunu yaşayan çok fazla kişi olduğunu fark ettim ve bilgilerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Dilerseniz rehberimize geçelim.

Gerekli Dosyalar

Fluffy Manager
Türkçe Yama

Türkçe yamanın VirusTotal sonuçları:

Kurulum aşamaları

Aşama 1

1. Nexusmods'tan indirdiğimiz Fluffy Manager'ı klasöre ayıklayalım.
  2. Ayıkladığımız klasörün içinde yer alan "Modmanager" yazılımını çalıştıralım.
  3. Açılan pencerede oyunumuzu -Resident Evil 3 Remake- seçelim.
  4. Sağdaki menüden Choose game folder seçeneğini ve ardından da Choose the game's executable seçeneklerini seçtikten sonra oyunun kurulu olduğu yerden "re3.exe"yi seçelim.

Aşama 2

1. İndirmiş olduğumuz Türkçe yama dosyasını arşivden çıkartmadan Belirtmiş olduğum konuma taşıyın.
    mod.gif
  2. Modmanager'a geri dönüp sağdaki menüden Mod list ve ardından da Refres mod list seçeneklerine tıklayın.
  3. Daha sonra biraz daha solda yer alan seçeneklerden Text seçeneğine tıklayın.
  4. Açılan yeni menüde yer alan Turkce Yama seçeneğine tıklamanızla Türkçe yama kurulumu başarıyla tamamlanmış olacaktır.
Daha sonrasında Dilerseniz soldaki menüden Launch Game seçeneğine tıklayarak ya da direkt olarak kütüphanenizden başlatarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: Turkce Yama seçeneğine tekrar tıklayarak yamayı devredışı bırakabilirsiniz.

Kapanış

Aşamalar bazılarınıza karmaşık gelebilir, anlıyorum. Herhangi bir sorununuz olursa bu rehberin altında buluşalım. Ayırca talep olması durumunda daha kolay anlaşılması için video da hazırlayabilirim. Umarım ihtiyacınızı karşılayabilmişimdir. Bir sonraki rehberde görüşmek üzere...

Herkese merhaba, bugün kendi ihtiyacımdan dolayı RE3 Remake için birçok Türkçe yama tekniği denedim ve birinde yamayı kurmayı başardım. Bu sorunu yaşayan çok fazla kişi olduğunu fark ettim ve bilgilerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Dilerseniz rehberimize geçelim.

Gerekli Dosyalar

Fluffy Manager
Türkçe Yama

Türkçe yamanın VirusTotal sonuçları:

Kurulum aşamaları

Aşama 1

1. Nexusmods'tan indirdiğimiz Fluffy Manager'ı klasöre ayıklayalım.
  2. Ayıkladığımız klasörün içinde yer alan "Modmanager" yazılımını çalıştıralım.
  3. Açılan pencerede oyunumuzu -Resident Evil 3 Remake- seçelim.
  4. Sağdaki menüden Choose game folder seçeneğini ve ardından da Choose the game's executable seçeneklerini seçtikten sonra oyunun kurulu olduğu yerden "re3.exe"yi seçelim.

Aşama 2

1. İndirmiş olduğumuz Türkçe yama dosyasını arşivden çıkartmadan Belirtmiş olduğum konuma taşıyın.Eki Görüntüle 1904395
  2. Modmanager'a geri dönüp sağdaki menüden Mod list ve ardından da Refres mod list seçeneklerine tıklayın.
  3. Daha sonra biraz daha solda yer alan seçeneklerden Text seçeneğine tıklayın.
  4. Açılan yeni menüde yer alan Turkce Yama seçeneğine tıklamanızla Türkçe yama kurulumu başarıyla tamamlanmış olacaktır.
Daha sonrasında Dilerseniz soldaki menüden Launch Game seçeneğine tıklayarak ya da direkt olarak kütüphanenizden başlatarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: Turkce Yama seçeneğine tekrar tıklayarak yamayı devredışı bırakabilirsiniz.

Kapanış

Aşamalar bazılarınıza karmaşık gelebilir, anlıyorum. Herhangi bir sorununuz olursa bu rehberin altında buluşalım. Ayırca talep olması durumunda daha kolay anlaşılması için video da hazırlayabilirim. Umarım ihtiyacınızı karşılayabilmişimdir. Bir sonraki rehberde görüşmek üzere...
Merhaba maalesef türkçe olmuyor :/ Oyun korsan değil steam versiyonu

Geri
Yukarı