Resident Evil 3 Türkçe yama önerisi

rowenial

Femtopat
Daha fazla  
Resident Evil 3 satın aldım ama son güncelleme yüzünden yamalar patlamış çalışmıyor. Bildiğiniz bir Türkçe yama var mı?

İyi sosyaller.

Resident Evil 3 satın aldım ama son güncelleme yüzünden yamalar patlamış çalışmıyor. Bildiğiniz bir Türkçe yama var mı?

İyi sosyaller.

Oyunu Steam'den aldıysan oyunun özellikler kısmına gel, ondan sonra betalara bas. Ondan sonra beta katılımdan en eski sürümü seç. Ondan sonra YouTube'dan bir tane yama bul. Bu yöntem oyunu eski sürüm yapacak ve sizde herhangibibir yerden bulup kurabilirsin. İyi oyunlar.

Bildiğim ücretsiz olarak yok eski sürüm için var oyunun Steam da ise sürüm düşürmen lazım. Paralı olarak dersen var. Ucrew de 25 TL, Anonymous da ise 149 TL. Anonymous aylık abonelik şeklinde Ucrew de ise tek yama olarak satılmak da. Oyunun gamepass da ise sorman lazım ona pek uyarlamıyorlar.

Bildiğim ücretsiz olarak yok eski sürüm için var oyunun Steam da ise sürüm düşürmen lazım. Paralı olarak dersen var. Ucrew de 25 TL, Anonymous da ise 149 TL. Anonymous aylık abonelik şeklinde Ucrew de ise tek yama olarak satılmak da. Oyunun gamepass da ise sorman lazım ona pek uyarlamıyorlar.
anonymous gereksiz pahalı ama u crewe bakacağım teşekkürler

anonymous gereksiz pahalı ama u crewe bakacağım teşekkürler
Rica ederim dediğim gibi oyunun Gamepass da ise Discord dan yaz önce ama Steam ise sıkıntı yok. Ben Çoğu Resident Evil serini Ucrew alarak oynadım. Eğer çoklu yama alırsan fiyat düşüyor mesela 3 yama alacaksın diyelim 75 Tl yerine 60 TL ye düşüyor bilgin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı