Resident Evil 4 remake alınır mı?

Darkprimes

Picopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, sizce Resident Evil 4 remake mi almalıyım yoksa FIFA 23, Forza Horizon 5, Sifu mu? Resident Evil serisini çok severim fakat tek bir oyuna da o kadar para vermek konusunda kararsızım, sizce ne yapmalıyım?

Ben konsol üzerinde kardeşlik ile oynadım. 300 TL falan verdim dünde sattım zaten ama oyun kesinlikle fiyatının hakkını veriyor. Zaten Resident Evil oyunlarının çoğunu challenge'lar, kostümler sayesinde 2-3 kez bitirirsiniz. Ben 2004 versiyonunu oynamamış biri olarak neden insanların bu oyunu aşkla beklediğini ve sevdiğini şimdi daha iyi anladım. Oyun öyle ki her bölümde farklı düşman karakterleri ve aksiyon yapısı ile karşılaşıyorsunuz. Ben oyunun orta kısmında kendime "bu oyun daha nereye evrilebilir ?" diye sormuştum fakat oyunun her kısmında hız kesmeyen tempolu aksiyon sahneleri ve hikâyesi ile büyüleyip şaşırtıyor sizi. Ben bir kaç eksik yan görevi hariç 15 saatte tamamladım. Gayette zevk aldığım bir oyun oldu.

Çok sağlam bir remake hatta en iyi remake bile olabilir hakediyor fiyatını ama türe uzaksınız galiba? Öyle ise almayın bence ama alırsanız pişman olmazsınız.

Ben konsol üzerinde kardeşlik ile oynadım. 300 TL falan verdim dün de sattım zaten ama oyun kesinlikle fiyatının hakkını veriyor. Zaten Resident Evil oyunlarının çoğunu Challenge'lar, kostümler sayesinde 2-3 kez bitirirsiniz. Ben 2004 versiyonunu oynamamış biri olarak neden insanların bu oyunu aşkla beklediğini ve sevdiğini şimdi daha iyi anladım. Oyun öyle ki her bölümde farklı düşman karakterleri ve aksiyon yapısı ile karşılaşıyorsunuz. Ben oyunun orta kısmında kendime "bu oyun daha nereye evrilebilir?" diye sormuştum fakat oyunun her kısmında hız kesmeyen tempolu aksiyon sahneleri ve hikâyesi ile büyüleyip şaşırtıyor sizi. Ben birkaç eksik yan görevi hariç 15 saatte tamamladım. Gayet de zevk aldığım bir oyun oldu.

Tavsiye için teşekkür ederim. Dediklerinizi değerlendireceğim.

Çok sağlam bir remake hatta en iyi remake bile olabilir hak ediyor fiyatını ama türe uzaksınız galiba? Öyle ise almayın bence ama alırsanız pişman olmazsınız.

Daha önce RE2 remake RE7 ve RE8 bitirdim oyunları fazlasıyla sevdim. Dediğim gibi fiyat konusunda kararsız kaldım fakat dediklerinizi düşüneceğim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Daha önce RE2 remake RE7 ve RE8 bitirdim oyunları fazlasıyla sevdim. Dediğim gibi fiyat konusunda kararsız kaldım fakat dediklerinizi düşüneceğim. Tavsiyeniz için teşekkürler.
Oyun Re2'ye göre daha hızlı, Re3 göre daha yavaş tempolu.

Re 2 ve re3ü oynadıysanız ztn bişey kaybetmesseniz

Hocam oyun çok eğlenceli, izlediğim halde. Fiyat ne olursa olsun alın, buna değer.

Forza horizon 5 ve fifa 23’ü gamepass ile oynayabilirsiniz. Sifu yok diye hatırlıyorum. Re 4 remake fazlasıyla kaliteli bir yapım, alınır.

Bu fiyatı hak edecek bir versiyon değil. Orijinal oyunun üstüne şunu kursan hala oynanır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı