Oyun Resident Evil 7 Gold Edition + Village Gold Edition 150 TL

Aslında ben bu olayın Capcom ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Ya bir anlaşmazlık yaşadılar ya da fiyattan memnun olmadı. Ama Razer'in bizi mağdur etmemesi lazımdı. Gene de bu suçunu örtmez.
Razerin forumunda yabancı biri bizimkilere benzer şeyler yazmış. Altına cevap olarak legal olmayan şekillerle keyleri temin edebileceklerinden ya da ettiklerinden ötürü bu olayın yaşandığını açıklamış.
Yani senin yazdığınla da alakalı ancak bu legal olmayan yöntemi neden razer kullanır ya da böyle bir işe kalkışır, anlayamıyorum.

Aslında ben bu olayın Capcom ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Ya bir anlaşmazlık yaşadılar ya da fiyattan memnun olmadı. Ama Razer'in bizi mağdur etmemesi lazımdı. Gene de bu suçunu örtmez.
Ooo dediğiniz doğru olabilir. Capcom memnun olamayınca Steam'den keyi etkinleştirenlerin kütüphanesinden kaldırmışlardır böylece.

Bencede suçlu capcop olabilir.
Ben tam tersi suçlunun razer olduğunu düşünüyorum. Yanlış fiyatlandırma yaptılar ve durumu fark edince de bunu capcom a bildirdiler. Oyunu kaldırma yetkisi sadece yayıncı da yani capcomda var. Steamde razer ın hiç bir yetkisi yok. Razer kendi zararını böylece halletmiş ve hepimizi de mağdur etmiş oluyor.

Ben tam tersi suçlunun razer olduğunu düşünüyorum. Yanlış fiyatlandırma yaptılar ve durumu fark edince de bunu capcom a bildirdiler. Oyunu kaldırma yetkisi sadece yayıncı da yani capcomda var. Steamde razer ın hiç bir yetkisi yok. Razer kendi zararını böylece halletmiş ve hepimizi de mağdur etmiş oluyor.
Bende ilk önce öyle düşünüyordum lakin gece 4 den akşam 6 kadar sabit kaldı. Bu kadar saat fark etmesi lazımdı. Bundan sonraki art niyetli olduğunu gösterir. Ama kazancı ne orasını bilmem.

Durumla ilgili Razer bir açıklama yaptı mı? Fikriniz ne olur bilmiyorum ama bence büyük kitleye hitap eden içerik üreticileri ses duyurma aşamasında yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı