Oyun Resident Evil 7 Gold Edition + Village Gold Edition 150 TL

Geri iade ederlerde ayıptır ya kendi hatalarını. Nasıl bizden çıkarırlar acayip sinirlerim bozuldu. Bir daha razerle ilgili bir ekipman almayacağım.!
Çıkaramazlar, desteğe yazın. Satin aldiginiz oyunların geri verilmesini talep edin, verilmesse dava edeceginizi söyleyin.
Ettekleri tutuşunca bal gibi verirler.

Imkani olan sikayetvar a sikayet etsin.

Çıkaramazlar, desteğe yazın. Satin aldiginiz oyunların geri verilmesini talep edin, verilmesse dava edeceginizi söyleyin.
Ettekleri tutuşunca bal gibi verirler.

Imkani olan sikayetvar a sikayet etsin.
Eğer oyunumu geri vermezseniz kanıtlarımla beraber mahkemeye başvuracağım bu yaptığınız suç. 150TL den 149TL çektiniz bu hata değil. Bu şekilde yazdım anlarlar herhalde.

Hocam tweetin linkini nasıl atacağım bilmiyorum bir arkadaş ilk mesajlarda hesap atmıştı onu sürekli okuyorum söven de var ağlayanda redditede konuyu yazdım oradan okudum hesabın ismi Twitter'daki Wario64

Arkadaşlar sanırım bir kişiye 7.50 dolar vermişler site üzerinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Kesin bir bilgi değil.)

Dostlar lütfen herkes ticket atsın. Ayrıca şikayet edilecek yerler varsa da oralara da yazalım. Twitter sayfalarına da yazdım. Bu bildiğin dijital dolandırıcılık, büyük ihtimalle fiyatlandırma hatası yaptılar. Kendi hatalarını böyle örtemezler.

Oyunlar iade edilmiş. Razerdan beklemediğim bir tepkiydi. Tüm haklarımı kullanmak konusunda kararlıyım. Yeni kod temini yapılmazsa dava açacağım.
1680113331313.png

1680113343704.png

Yeni konular

Geri
Yukarı