Oyun Resident Evil 7 Gold Edition + Village Gold Edition 150 TL

Abi nasılsın? Konu hakkinda bi video patlatta yer yerinden oynasın.
Bilgilendirme ve ulaşabildiğim insanlar için tepkimizi göstermek adına bir video şu an yapıyorum. Gold olarak iade edip özür dileyecekler büyük ihtimalle ama yemezler. Ticket ile olmaz bu iş öncelikle twitterdan tepkimizi gösterelim derim. Sonrasında da yukarıda bir arkadaşın önerdiği gibi topluca hukuki yola da başvurabiliriz. Saçma gözükmesin bu bildiğiniz dijital dolandırıcılık suçu!

Eğer Gold olarak iade ederlerse Gold'ları ByNoGame üzerinden satabilirsiniz arkadaşlar.
Gold üzerinden iade etmeleri halinde kod olarak değil direkt hesaba gold yüklemeyi tercih ederler. O yüzden satmak imkansız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu altına ingilizce mesajlarınızı eklemeniz güzel olur.

Bize kodları yeniden vereceklerini hiç sanmıyorum. Zaten kodları geri alırken bunu düşünmüşlerdir doğal olarak. Ben bankayı arayıp o şekilde iade alacağım.

Gold üzerinden iade etmeleri halinde kod olarak değil direkt hesaba gold yüklemeyi tercih ederler. O yüzden satmak imkansız.
Ya keşke o 150 lik değer de razer kodlarla alabileceğimiz bir şey olsa site de ? Sizin gördüğünüz alınabilecek bir şey var mı arkadaşlar ? benim gördüğüm yok.

Geri
Yukarı