İnceleme Resident Evil 7 ilk deneyimim

Leslie Burke

Decapat
Daha fazla  
Resident Evil 7 oyununu 1 saat aralıksız oynadım. Şu ana kadar öğrendiğime göre oyun jumpscare üzerine değıl korkuyu yaşatmak üzere. Şu adama yakalandığımda kaçıştan çok sıkıldım ve çıktım. Bana göre oyun oynanır fakat bir paranoyaksanız gece uyuyamayacaksın. Oynarken kandan biraz midem bulandı. Mia'yı bulduğumuz kısımda mia ile ilerlesek daha iyi olurdu.

Resident Evil 7 oyununu 1 saat aralıksız oynadım. Şu ana kadar öğrendiğime göre oyun jumpscare üzerine değıl korkuyu yaşatmak üzere. Şu adama yakalandığımda kaçıştan çok sıkıldım ve çıktım. Bana göre oyun oynanır fakat bir paranoyaksanız gece uyuyamayacaksın. Oynarken kandan biraz midem bulandı. mia'yı bulduğumuz kısımda mia ile ilerlesek daha iyi olurdu.

Bir Türkçe yama bulamadım düzgün onun dışında çok gerici geliyor bana ana salona çıktıktan sonra Jack'in hızla kovalaması falan.

Resident Evil 7 oyununu 1 saat aralıksız oynadım. Şu ana kadar öğrendiğime göre oyun jumpscare üzerine değıl korkuyu yaşatmak üzere. Şu adama yakalandığımda kaçıştan çok sıkıldım ve çıktım. Bana göre oyun oynanır fakat bir paranoyaksanız gece uyuyamayacaksın. Oynarken kandan biraz midem bulandı. Mia'yı bulduğumuz kısımda mia ile ilerlesek daha iyi olurdu.
Oynamaya devam et seversin :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı