Resident Evil 7 ön sipariş vermek mantıklı mıdır ?

müres

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi ön siparişin herhangi bir avantajı olur mu? Ben fazla ek paket geleceğini düşünmüyorum. Bir de şöyle bir sorun var: ön sipariş verirsem banka kartı veya kredi kartı kullanacağım ama sonra alırsam Playstore'dan taksitle alacağım. Başlıkta da yazdığım gibi mantıklı mıdır yoksa sonra mı alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ön siparişin çok bir artısı yok en iyisi oyun çıktıktan sonra almak tabi beğenilirse.

Yine Türkçe kurallarına uymamaktan uyarı almışım. Arkadaş ben yukarıdaki yazıda hiçbir hata görmüyorum lütfen hatayı da gösterir misiniz? Teşekkür ederim arkadaşlar almamaya karar verdim, sonra alırım artık.

Asla!

Dosya Ekleri

• 332536.png
    332536.png
    20,6 KB · Görüntüleme: 66
Yine Türkçe kurallarına uymamaktan uyarı almışım. Arkadaş ben yukarıdaki yazıda hiçbir hata görmüyorum lütfen hatayı da gösterir misiniz? Teşekkür ederim arkadaşlar almamaya karar verdim, sonra alırım artık.
Doğrusu ''Ön sipariş'' olmalıydı. Ayrıca konular açılmadan önce yöneticiler tarafından düzenleniyor. Başka hata yapmışsan düzeltilmiştir. Bu da gözden kaçmıştır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı