Resident Evil 7 önerir misiniz?

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar sıkıntıdan sitelerde gezerken şöyle bir indirim gözüme çarptı.
Daha önceden hiç korku oyunu bitirmemiş birisi olarak ilk deneyimime güzel ve çok korkutucu olmayan bir oyun ile başlamak isterim sonradan türden soğumamak için. Yani oyun nedir, ne değildir aradığım oyun mudur bilen birisi kısaca bilgilendirirse sevinirim. Ayrıyeten başka önerisi olan belirtirse sevinirim, dediğim gibi korku oyunlarına yeni başlayacağım için pek bir bilgim yok:kedi:
NOT: Oyunda en çok hikayeye önem veririm oynanış ve grafikler benim için 2. planda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkılmadan bitirebileceğiniz , aşırı korkmadan ve diğer korku oyunları (Outlast türü) gibi olmayan yaratıkları öldürebildiğiniz, hikayesi gayet hoş olan bir oyundur eğer sisteminiz yetiyorsa ki konu açtığınıza göre yetiyor satın alıp bitirmenizi öneririm.

İlginiz için teşekkür ederim. Lenovo Ideapad 700 kullanıyorum GTX 950M. Yani evet yetiyor:kıkırda:
Kinguin üzerinden 3-4 farklı şekillerde denesem de hata verdi bir türlü alamadım. Yatmadan önce birkaç kez daha deneyeceğim olmazsa artık yaz indirimlerine kadar sabretmem gerek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı