Resident Evil 9 açık dünya olabilir

Resident Evil 3 ve Village'a da online mod ekleyip parayla puan satmaya çalışmışlardı. Oyunun hikâyesine bir etkisi olmadığı ve kütüphanede ayrı bir oyun olarak yer aldığı için göze batmamıştı o oyunlar.
Bunlardan bahsediyorsak RE6'nın puanları daha yüksek gibi.
asd.PNG

asddd.PNG

asdd.PNG

Hayır merak ediyorum 2-3-4-7-8 satmadı mı, başarısız mı oldu, para mı bitti ?

En iyi yaptığın şeye devam etmek varken, piyasa açık dünya doluyken, bulunduğun kategoride sana rakip yokken rahatlık mı battı açık dünya yapıyorsunuz.

Sevdiğim tek seri de batarsa daha ne diyim ya, açık dünyanıza EA girsin.
Eskiden açık dünya oyunları az ve kaliteliydi. Şimdi seri üretim gibi her ay karşımıza çıkıyorlar. Ben artık bıktım. Eskiden oyunların uzun olmasını isterken şimdi 5-6 saat (kaliteliyse 8-12 saat) aralığının yeterli olduğunu düşünüyorum. Bir oyuna 40-100 saat arası dökmek artık zaman kaybı gibi geliyor bana. Düz senaryo akışına sahip oyunların neslini tüketiyorlar. Bir kaç tane firma olmasa böyle oyun göremeyeceğiz herhalde.
Resident Evil 3 ve Village'a da online mod ekleyip parayla puan satmaya çalışmışlardı. Oyunun hikâyesine bir etkisi olmadığı ve kütüphanede ayrı bir oyun olarak yer aldığı için göze batmamıştı o oyunlar.
Sanırım RE Re-verse oyunundan bahsediyorsunuz. 2-3 remake oyununu paket şeklinde aldığım için yanında promosyon ürün gibi vermişlerdi. 😂 Oyun genel yapısı ile Outlast Trials gibiydi fakat içerik olarak tekrara çok bağlıydı. Tamamen para tuzağı olduğu belliydi yani.

RE6'dan sonra RE7 yapıldı çünkü RE6 adamların en çok para harcadığı ve en fazla kişinin çalıştığı projeydi (Hâla da öyle diye biliyorum) ve ona rağmen başarısız olmuştu, yan oyun olarak çıkan ve gerilim tarafı ağır basan RE: Revelations oldukça sevilmişti ve insanlar "Naughty Dog bile Last of Us gibi bir iş yaptı, koca Capcom bir hayatta kalma oyunu yapamadı." gibi söylemlerde bulunduğu için etkili olmuştu.
Revelations 2 çıktı 6 dan sonra

Klasik Capcom zaten neyine şaşırıyorlarsa Silent Hill gibi yapsalar neyse.

Geri
Yukarı