Resident Evil en son çıkan oyunuyla başlamak

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
RAM
XPG D30 2x8 3200MHz
SSD veya HDD modeli
WD SN570
Ekran kartı
ASUS Dual Radeon RX6600
Anakart
ASUS PRIME H610M-K D4
İşlemci
Intel Core i5-12400F
Bu turu biraz seviyorum, ınteractive turler bitince buna baslamak istedim ama oyuna baktim ve oyunun bir suru serisi var. Bu kadar uzun seriyi sevmem. En son cikanla ya da village isimli oyunuyla baslayip bitirsem bir şey olur mu? Hikayeyi anlar miyim, baglantili mi?

Bu turu biraz seviyorum, ınteractive turler bitince buna baslamak istedim ama oyuna baktim ve oyunun bir suru serisi var. Bu kadar uzun seriyi sevmem. En son cikanla ya da village isimli oyunuyla baslayip bitirsem bir şey olur mu? Hikayeyi anlar miyim, baglantili mi?

Ben söylemiştim Resident Evil başla diye neyse Resident Evil 7-8 bağlantılı ve ethan adlı karakterim hikayesini anlatır diğer oyunlar içinse resindet evil 0 ile başlayabilirsin.

Resident Evil 7 ile başlayın sonra da Resident Evil 8 Village oynayın, bu ikisi diğer seriden ayrıl olarak başka bir seri ve gayet kaliteli oyunlar.

Soru saçma 7 ve 8 le başla diyenler ayrı bi kafada 2 ve 4te bağlantılı aynı olay ne yaşıyor bunlar :D 2 le başla 4 e geç 4ten 7 ve 8e geç

8 de ethan özet geçiyor 4 te de leon özet geçiyor ya hayır anlamıyorum aynı olaylar aynı tutturmuşlar Ethan Ethan Ethan

Geri
Yukarı