Resident Evil serisi oynanır mı?

PS5'te zorunlu FPS oynamalısınız.

Oyun ayarlarında FPS diye bir şey yok oyuncu bir türlü gözükmüyor her yere baktım böyle bir ayar yok varsa söyle nereden bakacağım Google'dan baktım oyunun yapımcısı korku olduğu için böyle yaptık demiş ama buna tüm oyuncular çok tepkili bende dahil ulan ister korku ister aksiyon ne fark eder oyuncu gözükmeden oyun mu olur oyuncu görüzükünce korku olmayacak mi saçmalık bana ne korkudan sen yapımcı olarak böyle yaparsan biz oyuncularda oynamayiz hiç degilse seçime bağlı olsaydı ama herkes oyundaki oyuncuyu görmek ister oynadigin oyuncuyla büyütunlesmis gibi kendin oynuyorsun gibi oluyor ayrıca oyuncu gözükmeyince hiç oynanmaz oyun yapımcısı bu oyunu sattığım zaman aradaki farkı bana geri ödesin.

Oyun ayarlarında FPS diye bir şey yok oyuncu bir türlü gözükmüyor her yere baktım böyle bir ayar yok varsa söyle nereden bakacağım Google'dan baktım oyunun yapımcısı korku olduğu için böyle yaptık demiş ama buna tüm oyuncular çok tepkili bende dahil ulan ister korku ister aksiyon ne fark eder oyuncu gözükmeden oyun mu olur oyuncu görüzükünce korku olmayacak mi saçmalık bana ne korkudan sen yapımcı olarak böyle yaparsan biz oyuncularda oynamayiz hiç degilse seçime bağlı olsaydı ama herkes oyundaki oyuncuyu görmek ister oynadigin oyuncuyla büyütunlesmis gibi kendin oynuyorsun gibi oluyor ayrıca oyuncu gözükmeyince hiç oynanmaz oyun yapımcısı bu oyunu sattığım zaman aradaki farkı bana geri ödesin.
FPS= First Person Shooter(Birinci şahıs nişancılık). Yani FPS diye bir şey olmaması normal ayarlarda.

Ben Chris Redfield ve Leon S. Kennedy hayranı olduğumdan dolayı 5 ve 6'yı bitirmiştim.
6'da Leon, Chris ve Jake karakterlerinin ayrı senaryoları oynanabiliyordu.
Leon hayranıysan Resident Evil 2 Remake'dan başlamanı öneririm.
RE 2: Remake'da sadece Claire, Leon ve Ada karakterleri olması lazım.

Ben Chris Redfield ve Leon S. Kennedy hayranı olduğumdan dolayı 5 ve 6'yı bitirmiştim.
6'da Leon, Chris ve Jake karakterlerinin ayrı senaryoları oynanabiliyordu.
Leon hayranıysan Resident Evil 2 Remake'dan başlamanı öneririm.
RE 2: Remake'da sadece Claire, Leon ve Ada karakterleri olması lazım.
Seriyi bilmiyorum hocam o yüzden sormuştum bu soruyu

Hocam her oyunda farklı bir karakterlerin senaryosu var(hikayesi değil).
Resident Evil'in hikayesi bu 4 karakter arasında geçiyor zaten; Leon, Chris, Claire, Ada...
Bence kronolojik sıralamasına göre oyna gitsin.
Ben Leon hayranı biri olduğumdan dolayı sadece bu 3 oyunu oynamıştım.

Resident Evil 4'te var.
Resident Evil 4 çok gerici, bilgin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı