Reşit olsanız hangi partiye oy verirdiniz?

Hangi partiye oy verirsiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    276
Bu yönetimin gitmesini istiyorsun. Ama ben şu aday olmazsa AKP'ye veririm diyorsun. Muharrem ince2'nin oyu belli. 2023'ten sonra güçlenecektir.
CHP'nin aday olabilecek isimleri belli ve davadan sonra eli iyice daraldı.
Yönetimin değişmesi gerekli olabilir ama ülkeyi Kemal'e teslim etmektense Erdoğan'a teslim etmek daha kârlı. Adam kendi partisinin potansiyel cumhurbaşkanı adayı davadayken Almanya'ya gidiyor. Meral bile daha çok sahipleniyor Ekrem'i.

Yönetimin değişmesi gerekli olabilir ama ülkeyi Kemal'e teslim etmektense Erdoğan'a teslim etmek daha kârlı. Adam kendi partisinin potansiyel Cumhurbaşkanı adayı davadayken Almanya'ya gidiyor. Meral bile daha çok sahipleniyor Ekrem'i.

Parti içi olaylara bakarak oy verecekseniz AKP'ye iyi bakın geçersiz oy atmanız bile daha iyi :D

Yönetimin değişmesi gerekli olabilir ama ülkeyi Kemal'e teslim etmektense Erdoğan'a teslim etmek daha kârlı. Adam kendi partisinin potansiyel Cumhurbaşkanı adayı davadayken Almanya'ya gidiyor. Meral bile daha çok sahipleniyor Ekrem'i.
2023'te Erdoğan kazanırsa pazara çuvalla parayla gidersin, benden söylemesi. Bana hava hoş.

Seni de anlıyorum, güven veren bir siyasetçi yok. Güven veren siyasetçilerde seçimi kazanamayacak. Ama bu seçim kötünün iyisini seçme seçimi.

Adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu... 6'lı masanın herhangi bir adayı olabilir. Hiç problem değil...

Yeni konular

Geri
Yukarı