Custom ROM [Resmi değil] Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 (T290) PixelExperience 13 GSI ROM

Bu tabletin recoverye girmesi çok sıkıntı.
Edit:sonunda girdi.

Yanlışlıkla çevrimdışı kurdum yaa.

Aha Play Store güncellenmiş. Bu demek ki gms bozulmamış.

Teşekkürler hocam.

Hocam otomatik döndürme kapalı olmasına rağmen stok romdan fazla kasıyor.

Bence açıldığı için şükretmeliyim.

Son düzenleme:
Hocam otomatik döndürme kapalı olmasına rağmen stok ROM'dan fazla kasıyor.
Bence açıldığı için şükretmeliyim.

Pixel ROM sonuçta bu fazla performans beklemeyin. One UI Core a göre RAM kullanımı biraz daha iyi.

Pixel ROM sonuçta bu fazla performans beklemeyin. One UI Core a göre RAM kullanımı biraz daha iyi.
Zamanında 800 tl'ye aldığım tabletten çok bir şey beklememem lazım 🙂

Bundan sizin Lineage rom'unuza stok recoveryden wipe cache partition+format data yapıp sizin Lineage romunuzu atsam sıkıntı olur mu?
(Bence sıkıntı olur. System partition wipe olmalı)

Son düzenleme:
Bundan sizin lineage ROM'unuza stok recoveryden wipe cache Partition+format data yapıp sizin lineage romunuzu atsam sıkıntı olur mu?
(Bence sıkıntı olur. System Partition wipe olmalı)

Kurabilirsiniz. Kurulduğu gibi sadece recovery ye gir. Wipe data wipe cache yapabilirsiniz.

Kurabilirsiniz. Kurulduğu gibi sadece recovery ye gir. Wipe data wipe cache yapabilirsiniz.

Hocam size bir sorum olacak.
Bu ROM'u tar dosyasına sıkıştırmayı nasıl yaptınız.
Benim oluşturduğum birkaç ROM var J7 Prime cihazı için Android 9 içeren
Yaptığım ROM'lardan bir tanesini aynı bu şekil tar dosyasını sıkıştırmak istiyorum.
Fakat yaptığım port ROM olduğu için kitchen uygulamaları da bu özelliği kullanmak istediğimizde donate atıp Pro versiyonlarını satın almamızı istedikleri için kullanamıyorum.
Yani tar dosyasını sıkıştıramıyorum.
Sizin yaptığınız gibi Odin'den atma işlemi olmuyor.
Bunu nasıl yapabilirim?

Hocam size bir sorum olacak.
Bu ROM'u tar dosyasına sıkıştırmayı nasıl yaptınız.
Benim oluşturduğum birkaç ROM var J7 Prime cihazı için Android 9 içeren.
Yaptığım ROM'lardan bir tanesini aynı bu şekil tar dosyasını sıkıştırmak istiyorum.
Fakat yaptığım port ROM olduğu için kitchen uygulamaları da bu özelliği kullanmak istediğimizde donate atıp Pro versiyonlarını satın almamızı istedikleri için kullanamıyorum.
Yani tar dosyasını sıkıştıramıyorum.
Sizin yaptığınız gibi Odin'den atma işlemi olmuyor.
Bunu nasıl yapabilirim?

Bende crb'nin donate versiyonunu kullanıyorum.

Google Drive üzerinde değişiklik yaptım. Link sorun çıkarırsa yazmaktan çekinmeyin.

Son düzenleme:
Hocam tekrar rahatsız ediyorum da, bu tabletin S5 sürümü ile sizden başka ilgilenen yok mu?
Bir de, siz hangi ROM'u önerirsiniz?

Wi-Fi modeline ben bakıyorum sayılır. SIM kartlı modeline Telegram'da bir kişi bakıyor.

Hocam bu ROMu (veya herhangi bir ROMunuzu) heimdall ile vbmeta dosyasını ayrı system.xx dosyalarınızı ayrı ayrı şu şekilde;
heimdall flash --SYSTEM (system.xx dosyasının konumu)
heimdall flash --VBMETA (vbmeta dosyasının konumu)
Flaşlayabilir miyiz?

Hocam bu ROM'u (veya herhangi bir romunuzu) heimdall ile vbmeta dosyasını ayrı System. Xx dosyalarınızı ayrı ayrı şu şekilde;
heimdall flash --SYSTEM (system.xx dosyasının konumu)
heimdall flash --VBMETA (vbmeta dosyasının konumu)
Flaşlayabilir miyiz?

Samsung'larda heimdall kullanmayın. Odin'den kur işte ona göre hazırladım.

Cihazın vendordan kaynaklı. Her ROM'u çalıştırmıyor zaten düzgün olanlar bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı