Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Bu makalemde, sizlere Kaspersky'ın kendi sitesinden, kendi hizmeti olarak resmi bir şekilde, Kaspersky Total Security 90 günlük lisans almayı göstereceğim.

Bu işlem legal olaylar ile alakası yoktur Kaspersky sitesinde belirtmiş durumda. Bazı arkadaşlarımız Kaspersky promosyonlarını takip etmediği için bilmiyor.

Kaspersky Total Security nedir?

Kaspersky Total Security: Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan, webde güvenli işlemler yaptıran bir yazılımdır. Çocuk koruması da bulunuyor.

Kaspersky Total Security nereden indirilir?

Kaspersky'ın kendi sitesinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Kaspersky'ı kurduktan sonra ne yapacağım?
Kaspersky'a çift tıklıyoruz ve açıyoruz. Karşımız da bizden lisans isteyecek Kaspersky'ın sitesinde göstermiş olduğu Lisans'ı buraya yapıştırıyoruz.

1616265120889.png

Lisans kodum nerede?

Kaspersky'ın sitesinde promosyon olarak lisans anahtarı önünüze çıkacak fakat uğraşmamanız için lisans anahtarını buraya paylaşıyorum.

3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Lisans'ı nasıl aktif edeceğim?
Verdiğim lisans kodunu kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve etkinleştir kısmına basıyoruz ondan sonra lisansınız aktif olacak ve 90 gün sürenin tadını çıkarabilirsiniz.

1616264762268.png

Ve gördüğünüz gibi lisansımız geldi, hiçbir illegal işlem yapmadan tamamen Kaspersky'ın bize ücretsiz sunmuş olduğu şekilde aktif hale getirdik. Her bir promosyonda sizlere haber vereceğim.

7 Nisan 2021: Lisans hâlâ çalışıyor ve birkaç gün önce tekrar denedim, tekrar çalışıyor. Ne zaman biterse o zaman bilgilendirme yapacağım. İsteyenler şimdilik yapabilir. Önemli olan nokta, Kaspersky'ı size verdiğim link kısmından indirmeniz gerekiyor. Onun harici çalışmıyor.

Güncelleme: Lisans %100 çalışıyor, denenmiştir. 22.10.2022

Lisans, Kaspersky'ın mobil versiyonunda da çalışmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avira'nın ücretsiz olanıyla beraber Malwarebytes kullanıyordum. Zamundadan yeni oyun indirdim. Sistemi riske atmamak için buna geçeyim dedim. Ruslara pek güvenmesem de deneyelim. 61 günlük denemesini başlattım. O bittiğinde 90 günlük yaparım. Teşekkürler

Kayıt defterini siliyorum ona rağmen olmuyor artık ne siliyorsunuz siz tam olarak?
Merhabalar, Önce programı Revo uninstaller ile tamamen siliyorum. Kayıt defterinden önce HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ SystemCertificates \ SPC \ Sertifikalar bu yolda bulunan klasörleri, ardından HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ KasperskyLab klasöründeki dosyaların hepsini siliyorum. Bilgisayarı yeniden başlatıp programı tekrar yükleyip keyi giriyorum. Bir problem olmadan çalışıyor bende şu an. Umarım yardımcı olmuştur. İyi günler

Merhaba, Önce programı Revo Uninstaller ile tamamen siliyorum. Kayıt defterinden önce HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ SystemCertificates \ SPC \ Sertifikalar bu yolda bulunan klasörleri, ardından HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ KasperskyLab klasöründeki dosyaların hepsini siliyorum. Bilgisayarı yeniden başlatıp programı tekrar yükleyip keyi giriyorum. Bir problem olmadan çalışıyor bende şu an. Umarım yardımcı olmuştur. İyi günler

Allah Allah ben de aynısını yapıyorum yine de olmuyor setup da sıkıntı olabilir mi benm

Arkadaşlar dün denedim olmadı şimdi bir daha deniyorum.

Gene olmadı deneme aboneliğin süresi doldu diyor.

Son düzenleme:
@Aeroqor, geçen bana da öyle diyordu, 3 kere denedim 3 kere öyle dedi. Bugün Revo Uninstaller ile kaldırdım, tüm kalıntılarını da sil dedim. Sonra kayıt defteri üzerinden de bazı şeyleri temizledim. Etkinleştirmeyi yapalı 25 dakika oldu hâlâ süresi doldu demiyor, abonelik etkin yazıyor.

@Aeroqor, geçen bana da öyle diyordu, 3 kere denedim 3 kere öyle dedi. Bugün Revo Uninstaller ile kaldırdım, tüm kalıntılarını da sil dedim. Sonra kayıt defteri üzerinden de bazı şeyleri temizledim. Etkinleştirmeyi yapalı 25 dakika oldu hâlâ süresi doldu demiyor, abonelik etkin yazıyor.

Vallahi delirdim şimdi gittim 30 günlük deneme aldım 30 gün sonra bu taktiği yapacağım senin sonra olmazsa para vercez yani yapacak bir şey yok.

@Aeroqor, valla bir şu da bitsin ben de satın alacağım sanırım artık ya. Adamlar ne güzel bize yerel fiyatlandırma da yapıyor bizim yaptığımıza bakın :D

@408157 merhaba kardeşim görüğüme göre Osmaniye de oturuyormuşsun uzun zamandır forumda Osmaniye de oturan görmedim bende Osmaniye de bir lisedeyim hangi lisedesin sen acaba bu arada key çalıştı eline sağlık🙂

Arkadaşlar bunun üzerine tekrar deneme lisansı doldu hatası vermişti o gün içinde.
Bugün baştan uygulamayı ve kayıt defteri değerlerini silip yükledim. Bu sefer Kaspersky Security Cloud ağına bağlanmadım. Aradan 1 saat falan geçti ve hala etkin yazıyor. Alakası var mıdır bilmiyorum da ben lisans doldu hatasını verdiğinde KSN ağına hep bağlanırdım. Belki de bu ağa bağlanınca bir açık sayesinde tespit edip engelliyordur Kaspersky. Bakalım, KSN'yi bugün boyunca kapalı tutacağım. Eğer yine lisans doldu hatası verirse bilgilendiririm. Eğer bugün hiç lisans doldu hatası vermezse akşam KSN'yi açarım. KSN'yi açtıktan bir süre sonra lisans doldu hatası verirse sorunun KSN'den olup olmadığını anlamış oluruz.

Edit: Alakası yokmuş, aradan 3 saat geçti ve KSN hâlâ kapalıyken lisans süresi doldu hatası verdi :) Normal 30 günlük deneme sürümünde böyle hata almıyorum, bence bu kodu fixlediler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı