Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Düzenleme yapıyorum, sağ olun.

Ben hala yapamadım. Vermiş olduğunuz linkten indirdim ve kurdum. Sonrada giriş yaptım ancak kullanmış olduğum KTS'nin 1 günlük lisansı geliyor. Lisansın bitmesini mi bekleyeceğim?
Tür olarak 90 gün diyor ama kalan süreye 1 gün diyor. Başlangıç tarihi 8 Mayıs ama bitiş tarihi 10 Mayıs :d

Son düzenleme:

Selam. Daha önce kullandınız mı bu lisansı?

Uygulamanın deneme sürümü sona erdi diyor. Bu arada, sitede önüme herhangi bir kod gelmedi. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Selam. Daha önce kullandınız mı bu lisansı?
Hayır kullanmadım.
Etkinleştirme kodunu giriyorum daha sonra aynı yere atıyor ve hiçbir şey olmuyor. 30 gün önce deneme sürümünü etkinleştirmiştim sadece. Ayrıca ne zaman kodu girsem etkinleştirme tarihine o günü yazıyor.

Bu hala çalışıyor mu ya? Zamanında zaten bitecek diye ESET geçtim hala bitmedi.

Uygulamanın deneme sürümü sona erdi diyor. Bu arada, sitede önüme herhangi bir kod gelmedi. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Selam. Uygulamayı ilk açtığınızda öyle bir uyarı vermesi normal. Kodu ben yazıda paylaşmıştım. 3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944 bunu girmeniz gerekiyor. Ayrıca size verdiğim linkten indirmeniz gerekiyor. Diğer indirdiğinizi kalıntısız, lisans bilgisini falan kaydetmeden silin.

Selam. Size verdiğim linkten indirir misiniz? Büyük ihtimalle buradan indirmediniz ve daha önce dediğiniz gibi 30 günlük sürüm kullandınız. Bu kod onun için geçerli değil. Kısacası verdiğim yerden indirip kodu girin. Diğer indirdiğinizi kalıntısız, lisans bilgisini falan kaydetmeden silin.

Bu hâlâ çalışıyor mu ya? Zamanında zaten bitecek diye ESET geçtim hala bitmedi.

Evet, hâlâ çalışmakta. Bittiği zaman yazıyorum. Ayrıca her ay, çalıştığı hakkında yazıyorum.

Galiba artık kullanılamıyor. Sizin verdiğiniz bağlantıdan indirdim ve söylediğiniz ürün anahtarını girdim. Bu çıkıyor.
Sizde çalışıyorsa lütfen beni bilgilendirebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…