Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Bu makalemde, sizlere Kaspersky'ın kendi sitesinden, kendi hizmeti olarak resmi bir şekilde, Kaspersky Total Security 90 günlük lisans almayı göstereceğim.

Bu işlem legal olaylar ile alakası yoktur Kaspersky sitesinde belirtmiş durumda. Bazı arkadaşlarımız Kaspersky promosyonlarını takip etmediği için bilmiyor.

Kaspersky Total Security nedir?

Kaspersky Total Security: Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan, webde güvenli işlemler yaptıran bir yazılımdır. Çocuk koruması da bulunuyor.

Kaspersky Total Security nereden indirilir?

Kaspersky'ın kendi sitesinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Kaspersky'ı kurduktan sonra ne yapacağım?
Kaspersky'a çift tıklıyoruz ve açıyoruz. Karşımız da bizden lisans isteyecek Kaspersky'ın sitesinde göstermiş olduğu Lisans'ı buraya yapıştırıyoruz.

1616265120889.png

Lisans kodum nerede?

Kaspersky'ın sitesinde promosyon olarak lisans anahtarı önünüze çıkacak fakat uğraşmamanız için lisans anahtarını buraya paylaşıyorum.

3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Lisans'ı nasıl aktif edeceğim?
Verdiğim lisans kodunu kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve etkinleştir kısmına basıyoruz ondan sonra lisansınız aktif olacak ve 90 gün sürenin tadını çıkarabilirsiniz.

1616264762268.png

Ve gördüğünüz gibi lisansımız geldi, hiçbir illegal işlem yapmadan tamamen Kaspersky'ın bize ücretsiz sunmuş olduğu şekilde aktif hale getirdik. Her bir promosyonda sizlere haber vereceğim.

7 Nisan 2021: Lisans hâlâ çalışıyor ve birkaç gün önce tekrar denedim, tekrar çalışıyor. Ne zaman biterse o zaman bilgilendirme yapacağım. İsteyenler şimdilik yapabilir. Önemli olan nokta, Kaspersky'ı size verdiğim link kısmından indirmeniz gerekiyor. Onun harici çalışmıyor.

Güncelleme: Lisans %100 çalışıyor, denenmiştir. 22.10.2022

Güncelleme: Lisans %100 çalışıyor, denenmiştir. 16.05.2024

Lisans, Kaspersky'ın mobil versiyonunda da çalışmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Ben mailimin paylaşılmasını dert etmiyorum hani eğer ortak lisansa mailim ile oturum açarsam mailimi kontrol edebilmelerinden korktum. Yani bu lisans ile aboneliği aktif eden herkesin ayrı özel bir hesabı oluyor değil mi? Son olarak siz neden oturum açmadan kullandınız? Biraz takık birisiyim sorularım tuhaf olabilir kusura bakmayın tekrar.
Mailin kontrol edilemez, herkesin hesabı kendine özel. Ben hesap açmadım çünkü gerek yok. Hesap açtığım zaman bilgisayarımı daha iyi korumuyor. Sorular tuhaf değil, sorgulayın ve araştırın. 🙌

Mailin kontrol edilemez, herkesin hesabı kendine özel. Ben hesap açmadım çünkü gerek yok. Hesap açtığım zaman bilgisayarımı daha iyi korumuyor. Sorular tuhaf değil, sorgulayın ve araştırın. 🙌
Hocam neden daha iyi korumuyor diğer sorularımdan bağımsız soruyorum. Anlayışınız içinde ayrıca teşekkür ederim.❤️

Hayır hesaba erişimi oldukları için mailden hassas bir şey falan yaparsalar diye biraz da paranoyağım bu tür şeylerde. Tek sorum bu lisansı kullandığım hesap ortak bir hesap olmuyor değil mi herkese özel mi oluyor?

Son olarak bir şey daha soracağım hocam siz bu kodu kullanmışsınızdır elbet siz lisansı aktif ettikten sonra mailiniz ile oturum açtınız mı yoksa oturum açmadan mı kullandınız?

Darladıysam özür dilerim hocam kusura bakmayın.

Kendini gmailinizi girmeniz sart degil. İstemiyorsaniz, girmeyin.

Ortak hesap olmuyor. Ortak hesap olsa belki ayarlar degisir, e-posta degisir, bir şey olur yani. Bu kod sadece bu forumda paylasilsa bile kaos cikardi. Kisisele eklenen kod bu, sadece Kaspersky aktif ediyor her hesapta. Zaten halka acik lisans olsa bile guvenlik yazilimlarinda o lisansi baska cihazdan girsen yine Gmail gosteren gormedim tabii farkli Gmail ile.

Kendini gmailinizi girmeniz sart degil. İstemiyorsaniz, girmeyin.

Ortak hesap olmuyor. Ortak hesap olsa belki ayarlar degisir, e-posta degisir, bir şey olur yani. Bu kod sadece bu forumda paylasilsa bile kaos cikardi. Kisisele eklenen kod bu, sadece Kaspersky aktif ediyor her hesapta. Zaten halka acik lisans olsa bile guvenlik yazilimlarinda o lisansi baska cihazdan girsen yine Gmail gosteren gormedim tabii farkli Gmail ile.
Hocam siz kullanırken mailinizi girdiniz mi?

Hayır, HWID yasaklama veya onun gibi bir önlem var sanıyorum. Zira key çalışıyor ama hemen lisans deaktif duruma düşüyor.
Hala çalışıyor.
Bu mesajımdaki durum devam ediyormuş, birkaç saat sonra lisans iptal oldu.

Hocam sizde cevaplarsanız çok sevinirim.
Mesajınıza istinaden lisansı yeniden denedim ve yeniden çalışıyor, bu konuyu unutmuştum bile hatırlattığınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı