Resmi Türkçe dil destekleri hakkında duyuru

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Alıntı;

Yeni projemiz ile birlikte Türkçenin oyun dünyasındaki gücünü artırmayı hedefliyoruz.

Atarita olarak, yaklaşık bir aydır üzerinde çalışmakta olduğumuz yeni projemiz Tdb'yi (Türkçe dil birliği) duyuruyoruz. Türkçenin oyun dünyasındaki gücünü bambaşka bir konuma taşımayı hedeflediğimiz atarita tdb projesinde; Disco Elysium, League of Legends ve Fortnite gibi popüler çevirileriyle tanınan Türkiye'nin en büyük lokalizasyon şirketlerinden olan locpick ile bir araya geldik.

Atarita tdb adı altında tamamen organize bir topluluk oluşturarak operasyonlarımızı sürdüreceğiz.

İnternet sitesi aracılığıyla her ay yüz binlere, sosyal medya adresleriyle de milyonlara hitap eden atarita, yüzlerce oyun şirketiyle aktif olarak iletişimini sürdürüyor. Bu noktada oyuncular olarak sesimizi yeterince duyurabilirsek, atarita tdb olarak şirketlere ulaşmak konusunda sorun yaşamayacağız ve Türkçe dil desteği talebimizi ilgili markalarla birebir görüşeceğiz.

Web sitesi: https://www.atarita.com/atarita-tdbyi-duyurmaktan-gurur-duyuyoruz//

Twitter: https://twitter.com/Ataritacom

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Atarita grubunun paylaşımını daha fazla oyuncaya ulaştırmak için buraya taşımaya karar verdim fakat atarita ya da locpick çeviri ile herhangi bir bağlantım yoktur sadece konusunun olmasını istedim ve siz değerli forum üyelerimize bu önemli gelişmeyi haber vermek istediğim için bu konuyu buraya taşımaya karar verdim.

Atarita duyuru videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Assassin's Creed Mirage Türkçe dil desteği için düzenlenen imza kampanyası imza verelim arkadaşlar çorbada bizim de tuzumuz olsun denemekten hiçbir zaman zarar gelmez arkadaşlar👍

Son düzenleme:
Keşke Starfield Türkçe çıksa.

Starfield Türkçe dil desteği imza kampanyası Türkçe dil desteği sağlanması için şu an nur yıldırım tarafından bir imza kampanyası başlatılmış durumda eğer oyunun Türkçe olmasını istiyorsak destek önemli herkes imzasını atsın es geçmesin umuyorum ki sonuç alacağız.

Starfield Türkçe dil desteği imza kampanyası Türkçe dil desteği sağlanması için şu an nur yıldırım tarafından bir imza kampanyası başlatılmış durumda eğer oyunun Türkçe olmasını istiyorsak destek önemli herkes imzasını atsın es geçmesin umuyorum ki sonuç alacağız.

Hocam attım imza tamam da videoyun un da dediği gibi kağıda imza atıp havaya atmaktan fazla bir etkisi olmaz bunun. Sırf insanlar rica etti diye yaptım zerre inancım yok imza kampanyalarına. Twitter'da ses getirilirse iş yapabilir.

Hocam attım imza tamam da videoyun un da dediği gibi kağıda imza atıp havaya atmaktan fazla bir etkisi olmaz bunun. Sırf insanlar rica etti diye yaptım zerre inancım yok imza kampanyalarına. Twitter'da ses getirilirse iş yapabilir.

Şansımızı sonuna kadar deneyelim hatta olması için zorlayalım ki en azından olmazsa "denedik" ama olmadı deriz. Ama ben etkili bir reklam yapılırsa ve YouTube'da easter gamers TV gibi kanallara Twitch de yine yayıncılara ulaşırsak biz de yaparız Kore yapmış elin Arap'ı yapmış biz neden yapamayalım hocam neden olmasın.

Şansımızı sonuna kadar deneyelim hatta olması için zorlayalım ki en azından olmazsa "denedik" ama olmadı deriz. Ama ben etkili bir reklam yapılırsa ve YouTube'da easter gamers TV gibi kanallara Twitch de yine yayıncılara ulaşırsak biz de yaparız Kore yapmış elin Arap'ı yapmış biz neden yapamayalım hocam neden olmasın.

Gelmeli zaten bize de sonuçta çok fazla Game Pass abonesi var ülkemizde sırf bu yüzden bile getirmeliler. En sinir olduğumu konu da şu ki abuk subuk 10 milyon kişinin bile konuşmadığı dillere destek getiriyor bazı oyunlar ama Türkçe söz konusu olunca getirmiyorlar.

Geri
Yukarı