ReviOS Kullanmak

MBR'de input lagın daha az olduğuna dair bir kaynak var mı?

MBR'de input lagın daha az olduğuna dair bir kaynak var mı?

FR33THY öyle diyordu ve öyle kuruyordu fakat sonradan herkes yalan demeye başladı ondan sonra da FR33THY'de GPT kurmaya başladı.

Bence GPT kurun, Revision'da da GPT kurdurtuyorlar.

Bu arada 1709 U3.5 sürümünde XAMPP kullandığımı hatırlıyorum belirtmek isterim.

Ameliorated çok daha iyi ReviOS ten gördüğüm kadarıyla.
Kesinlikle öyle. AME de birçok kullanmadığım ve gereksiz bulduğum UWP uygulamalar, XBOX servisleri ve diğer Microsoft servisleri kaldırıldı. Bu sayede daha az RAM kullanılıyor, hem de privacy'ye katkısı oluyor.
Umarım güvenilir olmadığını biliyorsunuzdur.
Tam tersine olmasın o ReviOS ile kaç kere bilgilerin çalındığından haberiniz yok sanırım.

@Exinie hocam ben bu ReviOS'u bugün yeni sürümünü kurdum driverları falan hallettim fakat tek ses driverı kaldı onu kuramıyorum nasıl kurabilirim?

@Exinie hocam ben bu ReviOS'u bugün yeni sürümünü kurdum driverları falan hallettim fakat tek ses driverı kaldı onu kuramıyorum nasıl kurabilirim?

Kurulurken hata mı veriyor? Eksik bilgi vermişsiniz.

Ayrıca ReviOS ile alakası yok o yüzden yeni konu açabilirsiniz.

Kurulurken hata mı veriyor? Eksik bilgi vermişsiniz.

Ayrıca ReviOS ile alakası yok o yüzden yeni konu açabilirsiniz.
1709 U2.1 hocam bu sürümü nereden bulabilirm tek ihtiyacım olan şey Extremely Low Latency and Input
veyatta revisionda bulunan 1709un en son sürümü en iyi latencyi veren formatmıdır acaba yükleyeceğimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…