ReviOS mu AtlasOS mu?

BerkaybdkHD

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
Bilmiyorum ama 300GB HDD
Ekran kartı
ATI Mobility Redeon HD 4500 Series
İşlemci
Intel(R) Pentium(R) CPU P6200 @ 2.13GHz
Windows 10'dan sıkıldım ve daha üst sürümlere geçme imkanım yok, Bir yandanda Windows 11'e geçmek istiyorum. ReviOS veya AtlasOS kursam iyi optimize bir Windows'um olur mu? Ve oyunlarda daha iyi performans vermesini istiyorum, ReviOS mu AtlasOS mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç birine güven olmaz. Sakın yükleme. Sanki farklı bir işletim sistemiymiş gibi de adlandırıyorlar. Kendin debloat işlemi yaparak aynı performansı elde edebilirsin. Ya da ister misin bilmem ama Linux'a geçmek de bir seçenek.

Windows 10'dan sıkıldım ve daha üst sürümlere geçme imkanım yok, bir yandanda Windows 11'e geçmek istiyorum. ReviOS veya AtlasOS kursam iyi optimize bir Windows'um olur mu? Ve oyunlarda daha iyi performans vermesini istiyorum, ReviOS mu AtlasOS mu?

Arkadaşa katılıyorum hep farklı bir şeymiş gibi böyle ilgi çeken isimler takıyorlar aslında hiçbiri kullanılacak sistemler değiller. Kendin debloat işlemi yapsan daha iyi olur. Hatta 1-2 saat YouTube'dan NTLite videoları izlesen sen kendin de bir Windows çalışması yapabilirsin.

Buna benzer 4 GB RAM ve HDD'li bir sistemde Windows 11'in Lite sürümlerini denemiştim ama hiç olumlu bir sonuç alamadım, oyun konusunda özellikle 10'a kıyasla ciddi bir azalma görmüştüm. Eğer Windows 11'i rahatlıkla kullanmak istiyorsanız kesinlikle SSD gerekli.

Windows 10'dan sıkıldım ve daha üst sürümlere geçme imkanım yok, Bir yandanda Windows 11'e geçmek istiyorum. ReviOS veya AtlasOS kursam iyi optimize bir Windows'um olur mu? Ve oyunlarda daha iyi performans vermesini istiyorum, ReviOS mu AtlasOS mu?
AtlasOS olabilir ama bence Açık kaynak falan dinlemeyin hocam, tüm düzenlemeler gösterilmemiş sanırım. LTSC sürümü iyi olabilir hem güvenilirlik hem sadelik açısından, en azından güvenlik güncellemelerini alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı