Revo Uninstaller bilgisayar dosyalarını bozdu

expart

Hectopat
Merhaba, Revo Uninstaller kullanıyordum internette görmüştüm ve kalıntıları bul seçeneğini gelişmiş olarak işaretlerim hep ve bu yüzden pişman oldum bilgisayar dosyamı bozdu. İnternet hakkında sorunlar çekiyorum bu yüzden ve SFC /scannow komudu dahil diğer komutlar hiç işe yaramıyor. Güvenli modda başlatmayı da denedim fakat nafile. Nasıl düzeltebilirim? Format atamam. Not: Ayrıca cbs.log dosyasıda gelmiyor fakat bilgisayarda virüs yok tahminimce girdiğim sitelere dahil çok dikkat ederim ve aktif olarak 2 antivirüs kullanıyorum.

Uzun senelerdir kullanıyordum fakat geçen senelerde birkaç sıkıntı yaşayınca tamamen kaldırdım artık bcuninstaller kullanıyorum açık kaynaklı kaldırma yöneticisi aynı zamanda.

Nasil cozdunuz acaba?

Uzun senelerdir kullanıyordum fakat geçen senelerde birkaç sıkıntı yaşayınca tamamen kaldırdım artık bcuninstaller kullanıyorum açık kaynaklı kaldırma yöneticisi aynı zamanda.

Çözemedim, çözülmüştü aslında düzeltme ile fakat şimdi tekrardan başladı. Keşke kullanmasaydım. Şu an tekrar yaptım o şeyi yine açıyor fakat yine bozulacak nasıl çözeceğim bilmiyorum.

Çözemedim, çözülmüştü aslında düzeltme ile fakat şimdi tekrardan başladı. Keşke kullanmasaydım. Şu an tekrar yaptım o şeyi yine açıyor fakat yine bozulacak nasıl çözeceğim bilmiyorum.

Hocam, Revo programında aslında 3 seçenek vardı sanırsam güvenli, profesyonel detaylı bir de en alt kademe olan daha az tarama yaparak kaldırma seçeneği vardı siz hangisinde kalıntı taraması yaptınız bilmiyorum ama genelde ya güvenli ya da bir altını kullanın kalıntı taramalarda çünkü diğer sekme biraz daha profesyonel kullanıcılar için yani detaylı incelemek gerekiyor ne sildiğini görmek için yanlışlıkla silebileceği şeyler olabilir program sonuçta olur böyle aksaklıklar belli olmaz yani dikkatli kullanmak lazım geçmiş olsun bir dahakine dikkatli olursunuz. :)

Hocam, Revo programında aslında 3 seçenek vardı sanırsam güvenli, profesyonel detaylı bir de en alt kademe olan daha az tarama yaparak kaldırma seçeneği vardı siz hangisinde kalıntı taraması yaptınız bilmiyorum ama genelde ya güvenli ya da bir altını kullanın kalıntı taramalarda çünkü diğer sekme biraz daha profesyonel kullanıcılar için yani detaylı incelemek gerekiyor ne sildiğini görmek için yanlışlıkla silebileceği şeyler olabilir program sonuçta olur böyle aksaklıklar belli olmaz yani dikkatli kullanmak lazım geçmiş olsun bir dahakine dikkatli olursunuz. :)

Sağ olun hocam, şu anda düzgün fakat yeniden başlattığımda büyük ihtimal aynı şey tekrardan olacak. Ben tüm dosyaları kökten siliyor kalıntı bırakmaz diye oradan siliyordum hep, alacağım dersi aldım :(

Sağ olun hocam, şu anda düzgün fakat yeniden başlattığımda büyük ihtimal aynı şey tekrardan olacak. Ben tüm dosyaları kökten siliyor kalıntı bırakmaz diye oradan siliyordum hep, alacağım dersi aldım :(

Windows'un normal kaldırma aracı malum çok kaliteli değil açıkçası çok fazla artık dosya bırakıyor geride o yüzden böyle programlar kullanmak zorunda kalıyoruz ama dilerseniz size bahsettiğim programı kullanın şans tanıyın eğer beğenmezseniz bir daha kullanmazsınız eğer format atmadan düzeltebilirseniz internet sorununuzu hiç uğraşmayın formatla hocam.

Bir de şu uygulamayı dener misiniz internet sorununuz için belki çözüm olabilir sorununuza, ama bu işlemleri yapmadan önce dilerseniz sistem geri yükleme noktası oluşturun sıfırdan ne olur ne olmaz ondan sonra deneyin denemek isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı