RevoLand sistem topluyor!

• Konuyu başlatan Mert Ercan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 261
  • Görüntüleme 25B

R9 280X ya da GTX770 mi alayım yoksa R9 290 mı bekleyeyim?

• Oy verenlerin toplamı
    59
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anakart yüzünden fps düşecekmiş, dağılın, yok olun arkadaşlar. Bu arada anakart-ekran kartı bağlantısında bilmediğim bir durum vardır mutlaka, fakat şaşırdığım için tepki verdim. omy, açıklar mısın?
Sende beyin var mı?

Burada beni salak yerine koyarak gerçek anlamda yazdığımı düşündüğün için teşekkür ederim.

Ulan @Arkham'a yazık oldu .. Rekor ondaydı ama gitti şimdi RevoLand'a :D

Bu arada Arkham nerelere gitti acaba çok merak ediyorum. Yada belki de 770 ile Oyunlara akıyordur :D

Eveeet, ramler gelince anladım ki ilk sistem toplama denememizde başarısız olmuşuz. Anakartın 24-pin güç kablosu sağlam bir şekilde takılı, işlemci için CPU güç kablosu sağlam bir şekilde takılı, kasanın ön-port bağlantıları anakartın kitapçığında yazılı olduğu üzere JFP1 noktasından sayılarla gösterildiği üzere düzgün bir şekilde takılı.

Güç tuşuna bastığımızda olan şey? Hiçbir şey. :(

Mert kardeşim kasa içerisindeki bağlantıları gösteren net bir fotoğraf koyabilir misin? Tüm arkadaşlar buradan yardımcı olmaya çalışırız.

Eveeet, ramler gelince anladım ki ilk sistem toplama denememizde başarısız olmuşuz. Anakartın 24-pin güç kablosu sağlam bir şekilde takılı, işlemci için CPU güç kablosu sağlam bir şekilde takılı, kasanın ön-port bağlantıları anakartın kitapçığında yazılı olduğu üzere JFP1 noktasından sayılarla gösterildiği üzere düzgün bir şekilde takılı.

Güç tuşuna bastığımızda olan şey? Hiçbir şey. :(

Aynısı banada olmuştu. :D

Mert kardeşim kasa içerisindeki bağlantıları gösteren net bir fotoğraf koyabilir misin? Tüm arkadaşlar buradan yardımcı olmaya çalışırız.
Nokia e72'nin çekebileceği en net fotoğrafları koymaya çalışacağım. :D

Güç kaynağında ya da kasa ön portunda sorun olma ihtimali nedir? Sonuna kadar eminim her şeyi doğru yaptığımdan. :'(

Resimler;
07012014351.jpg

07012014347.jpg

07012014348.jpg

07012014349.jpg

Siz, herkesi benim gibi mi sandınız beyler?? Öyle herkes benim gibi ilk denemede çalıştıramaz sistemi :cool:

PSU güç düğmesi açık mı? Reset tuşuna basmayı denedin mi? Anakarta güç geliyor mu? Hiç bir tepki gelmiyorsa prizde de sıkıntı olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı