Gamiurams Sistem Topluyor

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 95
  • Görüntüleme 7B
Ben hala GTX 780 diyorum. Gördünüz öneriyi koydum. Onunda üstü bir tek kasası senin istediğin 300R olan türüdür. Eğer amcandan 2000TL gelipte bütçe 4000 olursa Zaten 780 + 4770K kesin içeri girer :D Arta kalan para ile de sıvı soğutma + Kingston Dominator ram alır After Affect - Premiere Pro artık ne kullanacaksan biçmeye geliyorum dersin olur biter :D

Hocam hangi ekran kartını alsam sıkıntı yaratmaz şu an değil mi ? Yani ben SLI falan yapmayacağım.
Render ile uğraşmayacak mısın? Yeterli olan GTX760'dır ama GTX770 alırsan daha iyi olur tabi. Birde araştır kullanacağın programlar CUDA çekirdeklerini mi kullanıyorlar yoksa GCN teknolojisini mi?

Render ile uğraşmayacak mısın? Yeterli olan GTX760'dır ama GTX770 alırsan daha iyi olur tabi. Birde araştır kullanacağın programlar CUDA çekirdeklerini mi kullanıyorlar yoksa GCN teknolojisini mi?

Yav ben video editing, visual efekleri vs. çok hoşuma gidiyor. Daha doğrusu hobi olarak uğraşıyorum. GTX 770 benim için sabit şu an. GTX 780 düşünmüyorum benim için çok fazla.

Şu an benim sistemin durumu bu

Corsair 300R + Corsair CX600M 600Watt modüler PSU 190 + 200TL = 390TL
MSI Z87 G45 (Z87 G55 veya Asus Z87-A daha ucuz olduğu için alacaktım fakat bu daha şekil :) - 450TL
8GB Corsair 1x8 1600MHz CL9 Ram (2x4 almadım daha sonra 8 GB ekleyip 16 yapıcam) 210TL
MSI GTX 770 GAMING (Yada stok durumuna göre Asusta alabilirim belki) - 880TL
i5 4670K işlemci - 650TL
1TB WD Caviar Blue - 170TL

2750TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav ben video editing, visual efekleri vs. çok hoşuma gidiyor. Daha doğrusu hobi olarak uğraşıyorum. GTX 770 benim için sabit şu an. GTX 780 düşünmüyorum benim için çok fazla.

Şu an benim sistemin durumu bu

Corsair 300R + Corsair CX600M 600Watt modüler PSU
MSI Z87 G45 (Z87 G55 veya Asus Z87-A daha ucuz olduğu için alacaktım fakat bu daha şekil :)
8GB Corsair 1x8 1600MHz CL9 Ram (2x4 almadım daha sonra 8 GB ekleyip 16 yapıcam)
MSI GTX 770 GAMING (Yada stok durumuna göre Asusta alabilirim belki)
i5 4670K işlemci
1TB WD Caviar Blue

Abi bence şekil diye anakarta para verme. Al benimkini bak keyfine.. Ayrıca 780'ni hakketmişin :D Workstation'dan alamadığın keyfi şimdi alırsın :)

Abi bence şekil diye anakarta para verme. Al benimkini bak keyfine.. Ayrıca 780'ni hakketmişin :D Workstation'dan alamadığın keyfi şimdi alırsın :)

Yok yav 20 lira 30 lira bişey :) Anakart kırmızı-siyah, ramler siyah, ekran kartı kırmızı-siyah. İleride kasaya kırmızı fanlarda alacağım. Cehennem zebanisi gibi kasa yapacağım :) Ayrıca GTX 780 çok fazla hocam ben valla kasada kısacak yer arıyorum şu an.

Yok yav 20 lira 30 lira bişey :) Anakart kırmızı-siyah, ramler siyah, ekran kartı kırmızı-siyah. İleride kasaya kırmızı fanlarda alacağım. Cehennem zebanisi gibi kasa yapacağım :) Ayrıca GTX 780 çok fazla hocam ben valla kasada kısacak yer arıyorum şu an.

Yada benim gibi Mavi soketlere sahip anakart alıp üstüne kamufle olabilen ekran kartı birde mavi fanlı kasa kullanınca da çok şekil oluyor :D 15 Tatilde Corsair SP120 x4 ( Eğer Contact30'a uyarlarsa 6x alacağım :D ) Ve sonra kasanın içini bumbuz yapacağım. Yaza hazırlık :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı