Hero Sistem Topluyor! :)

• Konuyu başlatan Hero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 3B
Hiç OC yapmayacaksan anakartın G43 modelini de seçebilirsin. Ama sonra fikrin değişebilir bence. :)

İlerde FX-6300'ün performansını arttırman gerekecek. Bunu da hız aşırtma ile gerçekleştireceksin. Herhangi birşeyden kısma. Sistemin son hali şu şekilde olsun;

FX-6300
MSI 97A-G46
MSI R9 270X
4 GB RAM (ileride bir tane daha alıp 8 GB yaparsın)
Seagate/Western Digital 1 TB sabit disk (500 GB ile arasında çok fiyat farkı yok)
Thermaltake V3 600W

Sizin yerinizde ne yapıp edip, kendimi zorlayıp GTX 760 alırdım.

Bir de şunu söylemek istiyorum; Vatan'da GTX 660Ti 559 TL, ve R9 270X'in test edildiği 18 oyundan 3'ü hariç bütün oyunlarda GTX 660Ti fark atıyor. R9 270X'in fark attığı oyunlarda FPS farkının çok az olmasına rağmen, GTX 660Ti'ın daha fazla performans verdiği oyunlarda bu fark 10 FPS'ye kadar çıkıyor.
Kaynak: TechPowerUp

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman kasa işi yine sonraki baharlara kalıyor, eski kasamla idere edip GTX760 sıkıştırıyorum. 1610 TL.

xAZpYX.jpg

Hocam Kaverileri bekleyip R7 serisi ekran kartı ile crossfire yapabilirsiniz büyük ihtimal ile.

Yukarıya baktım da GTX760 koyabiliyorsanız hiç uğraşmayın alın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı