RGB anakarta ARGB bağlamak

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar ARGB aydınlatmalı Sharkoon RGB lıt 100 ya da 200 alacagım yanına da ARGB şerit alıp ekran kartı fanlarının kenarına döşemek istiyorum. Anakartım Gigabyte B450M S2H. Ben dönüştürücü ve çoklayıcı yardımıyla tüm bunları anakartına bağlarsam Rainbow efekt yapabilir miyim?

Bir de ARGB LED şerit önerebilir misiniz?(İnternete yazınca hiçbirinin üstüne kesin olarak ARGB ibaresi bulamadım.
Dostlar bunu buldum ama üstünde ARGB yazmıyor ama YouTube videolarına bakınca ARGB gıbı farklı renklerde yandığını gördüm. ARGB mi bu?
.

@kerb Bir kasa satın aldım sonradan ARGB olduğunu fark ettim. :( Anakart ile senkronize çalışmasını vs. istemiyorum ışığını kullanabileyim yeterli SATA Power takarak kullanabilir miyim? Olmazsa şu tarz bir şey ile olur mu? Dark Mini ARGB Adreslenebilir RGB Kontrolcü (DKCCBR2A) - Fan Kontrolcü - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik
Kasanın modeli nedir? İçinde kontrolcüsü var ise sata kablosu takıp çalıştırabilirsiniz. Eğer yok ise anakarta bağlarsanız yine sabit renk verebilirsiniz.

Kasanın modeli nedir? İçinde kontrolcüsü var ise sata kablosu takıp çalıştırabilirsiniz. Eğer yok ise anakarta bağlarsanız yine sabit renk verebilirsiniz.
MSI Gungnir 110m kasanın modeli. Daha elime ulaşmadı internetten de maalesef bir bilgi bulamıyorum kontrolcüsü olup olmadigiyla ilgili. Sizin bir bilginiz var mı? Kontrolcü yoksa anakarta nasıl bağlayacağım onu anlayamadım.

MSI Gungnir 110m kasanın modeli. Daha elime ulaşmadı internetten de maalesef bir bilgi bulamıyorum kontrolcüsü olup olmadigiyla ilgili. Sizin bir bilginiz var mı? Kontrolcü yoksa anakarta nasıl bağlayacağım onu anlayamadım.
Kontrolcü anakarta bağlamadan kontrol etmeniz için. Eğer kontrolcü yok ise direkt olarak anakarta bağlarsınız.

Arkadaşlar bende RGB destekli anakart var, ARGB 360mm sıvı soğutma almayı planlıyorum, buraya linkini attığınız aparat ile anakartıma bağlayıp diğer bileşenler ile birlikte müzik modunda senkronize çalıştırabilir miyim acaba?

Arkadaşlar bende RGB destekli anakart var, ARGB 360mm sıvı soğutma almayı planlıyorum, buraya linkini attığınız aparat ile anakartıma bağlayıp diğer bileşenler ile birlikte müzik modunda senkronize çalıştırabilir miyim acaba?
Yeni konu açıp sorun derim. Daha iyi yardımcı olur bilgili arkadaslar.

Geri
Yukarı