RGB ayarlanabilir mouse önerisi

Bütçe
800-1500

JasHennessy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1x16 GB DDR4 3200 Mhz CL16 Fury Ram
Ryzen 3 3100
GİGABYTE WİNDFORCE OC GTX 1060 6 GB
Asus B450m Dragon
PowerBooster Fury 550w
Micron 256 GB m2 SSD
1 TB 7200 RPM HDD
Kablolu veya kablosuz fark etmez. (kablosuz olması daha iyi)
RGB ayarlabilir (yani yazılıma sahip) mouse önerebilir misiniz?
Yurt dışından almayı düşünmüyorum.
Alttaki attığım fareyi uzun zamandır kullanıyorum alışık olduğumdan buna benzer olursa daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• 1_org_zoom.jpg
    1_org_zoom.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Alttaki attığım fareyi uzun zamandır kullanıyorum alışık olduğumdan buna benzer olursa daha iyi olur.
Dostum ben Gamepower İcarus kullanıyorum, bütçenin biraz altında ama memnunum, tavsiye ederim. Yazılımı vs. var, ayarlayabiliyosun dilediğince.

G502.

Önerdiğiniz var mıdır o zaman bu fiyat aralığında? Boyut olarak çok küçük olmayan?

Birkaç tanıdığımda bunu önerdi ve gayet kaliteli bir şeye benziyor ama stili sanki ofis faresi gibi. Bunun en azından aydınlatmalı veya rgb hali yokmu? 1600 lira verince insan en azından kozmetiği iyi olsun istiyor. V2 pro halini gördüm arada 2 kat fiyat farkı var.

Birkaç tanıdığımda bunu önerdi ve gayet kaliteli bir şeye benziyor ama stili sanki ofis faresi gibi. Bunun en azından aydınlatmalı veya RGB hali yok mu? 1600 lira verince insan en azından kozmetiği iyi olsun istiyor. V2 Pro halini gördüm arada 2 kat fiyat farkı var.

Yani sırf RGB olsun diye daha kötüsüne para vermeye gerek yok bence. Bayağı baktım ama bu bütçedeki fareler genel olarak düz siyah, beyaz vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı