RGB Aydınlatmalı Kasanın Kumandası Kaybolursa Yenisini Nasıl Alırım?

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Bu resimdeki kasadan var bunu kumandası var bozulursa veya başına bir şey gelirse kumandanın yenisini nasıl alabilirim?
xigmatek-en41466-astro-650w-mid-tower-kasa-siyah__1484834766793352.jpg

Aynı kasaya sahibim şuanda. İçerisinde kumandadan gelen frekansı alan kontrolcüsü var. Kasanın önden bakınca sağ tarafındadır büyük ihtimalle. Sağ arkadaşı el vidalarını söküp kontrolcüye erişebilirsin Oradan aynı kumandada olduğu gibi rgb ve fan hız ayarlarını yapabilirsin.

İşte kumanda bu Eki Görüntüle 425116
Tam olarak anlamadım? Sağ arkadaş derken neyi kastettiniz?
Aynı kasaya sahibim şuanda. İçerisinde kumandadan gelen frekansı alan kontrolcüsü var. Kasanın önden bakınca sağ tarafındadır büyük ihtimalle. Sağ arkadaşı el vidalarını söküp kontrolcüye erişebilirsin Oradan aynı kumandada olduğu gibi rgb ve fan hız ayarlarını yapabilirsin.

Bu arada kumanda ondan değil bendeki. Orjinal kumandası var bende.

İyi de kontrolcüde herhangibir tuş falan yok. Bu dediklerini nasıl yaparız ?

Kasayı alalı 1 hafta oldu ve kutusundan çıkan kumanda.
İyi de kontrolcüde herhangibir tuş falan yok. Bu dediklerini nasıl yaparız ?
[/QUOT
WIN_20190807_14_34_39_Pro.jpg

Rgb için mode tuşu ve fan speed led speed olmak üzere 3 tuş var

Sağ arkadaki yazacaktım klavyenin azizliği :D

Son düzenleme:
Vaaay benden sonra güncellemişler kontrolcüyü :) Ben aldığımda verilen konrolcüyü ilk sayfada paylaştım. Bu konuda haklısın. Bu arada fanlar gene 6 pinli mi ? Anakarta takılmıyor mu hala ?
Kaç pinli olduklarını bilmiyorum eğer nasıl kontrol edeceğimi söylersen bakabilirim.

Sizin kasanız Xigmatek Venom sanırım.Yoksa Xigmatek Astro A mı?

Bu resimdeki kasadan var bunu kumandası var bozulursa veya başına bir şey gelirse kumandanın yenisini nasıl alabilirim?
Eki Görüntüle 425082
Adres bilgilerini ver kargolayayım sana kargo sana ait yukarıdaki siyah kumandadan var bende kaybettiğin de siyahsa uyar. Bu kasanın çok modeli ve kumandası var.
IMG_20190808_113459.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı