RGB fan montajı

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
AliExpress'ten RGB fan aldım arkadaşlar. 3’lü set şeklinde. Yalnız resimde görülen kontrol aracının ucunda 2 adet kablo görüyorsunuz. Ucunda 2 adet iğne bulunan “Reset SW” yazan ucu nereye takacağımı anlayamadım. Molex ucu zaten takacak yeri anlamadım. Saygılarımla.

58D46A2E-7312-476D-BB4B-00A90AAE2E1D.jpg
ED0AF453-0386-4388-B6C2-4C2711889F1D.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Reset SW olan, kasanızdaki restart tuşuna bağlanması için olan kablo. Anladığım kadarıyla restart işlevi yerine kontrolcüyü kapatıp açacak veya mod geçişi yapacak. Önermem takmanızı.
Molex olan ise, her PSU'da bulunan bir soket.

molex.jpeg

Ürünün linkini paylaşabilirseniz daha fazla detaya ulaşabiliriz.

Reset SW olan, kasanızdaki restart tuşuna bağlanması için olan kablo. Anladığım kadarıyla restart işlevi yerine kontrolcüyü kapatıp açacak veya mod geçişi yapacak. Önermem takmanızı.
Molex olan ise, her PSU'da bulunan bir soket.

Eki Görüntüle 335170

Ürünün linkini paylaşabilirseniz daha fazla detaya ulaşabiliriz.

Anladım :) buyurun ürünün linki;
Aigo DR12 3pcs Computer Case PC Cooling Fan RGB Adjust LED 120mm Quiet + IR Remote New computer Cooler Cooling RGB Case Fan CPU-in Fans & Cooling from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group

Taktınmı görsel atabilir misin kaç günde geldi ve linkini verirmisin 3lü set almak istiyordum anlayamadım ama aldığınızda 3 lü sanırım değil mi? :) O kontrolcüyü kasa içinde nereye koydun p400 kullanıyorum sığacaktır ama gereksiz kalabalık gibi mi duracak acaba emin olamadım. Birde anlayamadım tanesi mi 10 dolar yoksa 3 lü set mi 10 dolar çok karışık geldi bana site :D

20 günde geldi. Link yukarda verdim hocam. 3'lü set merak etmeyin. 3 fan + RGB kontrol kumandası ile fotoğraftaki şey çıkıyor. Daha mantolama işlemini yapmadım.

Evet, restart tuşunun kablosuna tak diyor. Ben kendi kasamda öyle yaptım. Reset tuşuna basınca değişik renkler oluyor.

Teşekkürler 3lü set olanını sipariş geçtim az önce :) Umarım daha kısa sürede gelir. Yapınca açılardan net fotoğraflar çekebilir misin gerçekten merak ettim.
Evet, restart tuşunun kablosuna tak diyor. Ben kendi kasamda öyle yaptım. Reset tuşuna basınca değişik renkler oluyor.
Bu durumda restart tuşu çalışmayacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı