Çözüldü RGB fan nasıl takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alikrks02

Centipat
Bunun gibi RGB fanli bir sistem toplamak istiyorum fakat 2 tane RGB fan kontrolcüsü var. anakart uzerinde 1 adet RGB fan pini var 2 kontrolcüyü nasıl 1 adet RGB fan pinine takabilirim?

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleme:
Kontrolcülerin fotoğrafını koyar mısınız? Genellikle 8 portlu oluyor RGB kontrolcüler. İki tanesi için çoğaltma kablosu alabilirsiniz.
3 tane 3 lü rgb fan aldım. her kutuda 1 tane kontrolcü cıktı yani 3 tane kontrolcü var ve bana 2 tanesi yeter ama anakartta 1 tane rgb fan portu var 2 kontrolcüyü nasıl 1 porta takabilirim
Bir de bunu anakarta mı takacam

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    10,4 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleme:
Hocam bağlantılar bu şekilde oluyormuş. Corsair fanlarının ekosistemi farklı. Corsair fan olduğunu bilseydim gelmezdim zaten:) İnternette araştırarak bunları bulabildim. 2. olan daha güzel gösteriyor. O diğer kontrolcü de Commander sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı