Çözüldü RGB fan nasıl takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alikrks02

Centipat
Bunun gibi RGB fanli bir sistem toplamak istiyorum fakat 2 tane RGB fan kontrolcüsü var. anakart uzerinde 1 adet RGB fan pini var 2 kontrolcüyü nasıl 1 adet RGB fan pinine takabilirim?

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Kontrolcülerin fotoğrafını koyar mısınız? Genellikle 8 portlu oluyor RGB kontrolcüler. İki tanesi için çoğaltma kablosu alabilirsiniz.
3 tane 3 lü rgb fan aldım. her kutuda 1 tane kontrolcü cıktı yani 3 tane kontrolcü var ve bana 2 tanesi yeter ama anakartta 1 tane rgb fan portu var 2 kontrolcüyü nasıl 1 porta takabilirim
Bir de bunu anakarta mı takacam

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    10,4 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleme:
Hocam bağlantılar bu şekilde oluyormuş. Corsair fanlarının ekosistemi farklı. Corsair fan olduğunu bilseydim gelmezdim zaten:) İnternette araştırarak bunları bulabildim. 2. olan daha güzel gösteriyor. O diğer kontrolcü de Commander sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı