RGB Fusion Problemini çözdüm

• Konuyu başlatan ION
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 2B

ION

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Arkadaşlar Gigabyte B450 GAMING X Model anakarta sahibim ve alalı 4 ay oldu.
Ancak o zamandan beridir tüm güncellemelere rağmen RGB Fusion programını açınca bilgisayarım kitleniyordu ve hiçbir çözüm bulamadım.
Gigabyte Support'a mail attım. Bana özel sürüm gönderdiler ancak yine aynı problemi yaşadım. Artık ana kartımdan kaynaklı olabileceğini düşünüp üzülmeye başlamışken "Pek ihtimal vermesemde" format atmayı tercih ettim ve son sürüm Win10'u tekrar kurdum. Ve ilginçtir ki Program çalıştı. Sorunsuz bir şekilde kullanıyordum.
Ta ki 1 tane oyun yükledim ve program tekrar aynı sorunu yarattı ve ben şüphelendim denetim masasına girdiğimde "Microsoft Visual C++ 2010 X86" yı gördüm. Kaldırmak istedim ve programın çalıştığına şahit oldum. Bunu yükleyince program kitleniyor çok garip. Eğer bu problemi yaşarsanız sizin için çözüm olacaktır. Gigabyte bile farkında değil bu sorunun.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 aydır bu problemimi Çözmeye çalışıyordum
Teşekkürler
Not: B21.0113.1 Sürümünde 2012 ve 2015 C++ X86 kullanıyor Onları da silmelisiniz.
Eğer olmazsa " C diski > program dosyaları X86 > Gigabyte > rgbfusion > atitool" klasörünü tamamen silip deneyin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı