RGB sistemleri paylaşalım

towboatery

Kilopat
Makaleler
3
Modifikasyon anlamında ilham almak için, herkes sistemini paylaşsın. Benim sistemim görsel anlamda henüz tam olarak hazır değil ama gideri var. Umarım daha iyileri sizlere nasip olur. 3 yıl para biriktirdim ve çok emek verdim.
IMG_20210326_153638.jpg

IMG_20210404_074355.jpg

Modifikasyon bittiğinde olmasını istediğim sistem;
Infante50-bs.jpg

Laptop kullanıyorum. :( :D

Sistem olarak beğendiğim kasa:
Eki Görüntüle 956786

Ekleme: Laptop ETS2'yi 13 FPS oynatıyor. :D
Ben daha çok minimal kasaları seviyorum. Şu anki kasamı değiştirme şansım olsa kesin değiştirirdim. Maalesef kasalar 2.elden hem zor satılıyor hem çok zarar ettiriyor.

Ben daha çok minimal kasaları seviyorum. Şu anki kasamı değiştirme şansım olsa kesin değiştirirdim. Maalesef kasalar 2.elden hem zor satılıyor hem çok zarar ettiriyor.
Zevk meselesi. Aslında güzel görünüyor küçük kasalar ama büyük kasalara daha fazla fan takabilmek beni cezbediyor yoksa küçük kasalar bence de güzel. Hava akışı nasıl onların?

Zevk meselesi. Aslında güzel görünüyor küçük kasalar ama büyük kasalara daha fazla fan takabilmek beni cezbediyor yoksa küçük kasalar bence de güzel. Hava akışı nasıl onların?
Minimalden kastım küçük değil sade. Örneğin NZXT marka kasalar gibi. Özellikle siyah beyaz temaları olanlara bayılıyorum.

Pembe - Mor ARGB'ler bir tek bana güzel gelmiyor sanırsam. Şunun gibi bir şeyin çoğu ARGB sistemlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı