RGB soğutucu fan önerisi

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
Kasama egzoz fan olarak kullanacağım RGB fan arıyorum. Anakartımda 4 pinlik fan girişi var. ASUS Aura Sync yazılımı ile kontrol edilebiliyor olursa muhteşem olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kime göre uygun ya... Herkesin bütçesi durumuna göre değişir. Net bir sayı verin ki biz de yardımcı olalım.
Efendim Max 200
Hocam kime göre uygun ya... Herkesin bütçesi durumuna göre değişir. Net bir sayı verin ki biz de yardımcı olalım.
Tek ricam sessiz çalışması ve Aura Sync desteği
Aerocool - Aerocool P7-F12 12cm RGB Led Fan - CebiTech
Şöyle bi ürün önerisi aldım lakin Asus Aura yazılımı ile kontrol sağlanırmı bilmiyorum. Anakarta bağlıcam direk 4pin Fan girişine.

Cooler master masterfan pro 120 bu fiyat aralığında ve kendi kontrolcusü / argb olmayan tek kaliteli fan. Daha ucuza da aerocool seçenekler mevcut.
Efendim Max 200

Tek ricam sessiz çalışması ve Aura Sync desteği
Aerocool - Aerocool P7-F12 12cm RGB Led Fan - CebiTech
Şöyle bi ürün önerisi aldım lakin Asus Aura yazılımı ile kontrol sağlanırmı bilmiyorum. Anakarta bağlıcam direk 4pin Fan girişine.
Bu fan anakarta bağlanır ancak ses seviyesi yanlış yazılmıș. 24dBye kadar çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı