RGX kelebek vs yağmacı bıçak ve özel harekat kelebek

TavlacıMemedAga

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim Valorant hesabımda 4350 VP var. Bu 3 bıçak arasında kaldım. Yağmacının görünüşü güzel ama animasyonlarında bir numara yok. Özel harekat kelebek sallaması güzel görünüşü garip. Rgx güzel renkli güzel sallamalı bir bıçak. Marketime özel harekat bıçak geldi şu an onu alıp gece pazarından bir silah skini daha alabilirim. Yağmacı ve özel harekat kelebek kullanan varsa sıkıyor mu söyleyebilir mi? Teşekkürler.

Fiyatları rgx kelebek 4350 VP.
Özel harekat 3550.
Yağmacı 3550.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim Valorant hesabımda 4350 VP var. Bu 3 bıçak arasında kaldım. Yağmacının görünüşü güzel ama animasyonlarında bir numara yok. Özel harekat kelebek sallaması güzel görünüşü garip. Rgx güzel renkli güzel sallamalı bir bıçak. Marketime özel harekat bıçak geldi şu an onu alıp gece pazarından bir silah skini daha alabilirim. Yağmacı ve özel harekat kelebek kullanan varsa sıkıyor mu söyleyebilir mi? Teşekkürler.

Özel harekat 3550.
Yağmacı 3550.
Kelebek CS'den sonra tat vermiyor. Bana göre yağmacı öndedir.

Bence yağmacı. Valorant'taki kelebekler çok da iyi değil. CS de ki gibi olsa her türlü alınırdı.

Yağmacıdan çok cabuk sıkılırsın animsyon açısından kelebek tercih ederdim. Yeni kelebeğe şans verebilirsin yeni RGB animasyonları da eklenmiş nasılolsa.

Özel harekat 3550.
Yağmacı 3550.

Rgx kelebekteki sallama animasyonları bence çok iyi özellikle kelebeği çok salladığında RGB efektleri çıkıyor ya işte en sevdiğim kısım o. Bence rgx kelebek.

Rgx kelebek iyide 320TL. Sırf bir bıçak için bilmiyorum ya.

O kadar haklısınki anlatamam bende RGX kelebeği alacaktım bir baktım 5250 VP 380TL. Bu yüzden gece pazarını bekleyebilirsin veya özel harekatı al. Yağmacı bana çok güzel gelmiyor bir esprisi yok basit bir bıçak gibi gözüküyor bana.

Geri
Yukarı