Rina RP Virüslü nü?

Biraz geç olacak ama ekleyeyim. Avast yıllardır Rina Client'ini engelliyor diye Hera'dan SAMP üzerinden giriş yetkisi aldım. İstesem sunucuyu tararım ve muhtemelen anti cheat çalışmaz ama hayatımda hile yapmış insan değilim. Avast bunu whitelist eklememe rağmen engelliyordu. Hatta "Kaspersky vb. indir bizde engellemiyor" diyenler oldu. Yıllardır nedense bir tek Avast engelliyor. Kaspersky falan sonradan engelledi.

İndirmeye çalıştım. Edge direkt bağlantısını kesti. Avast'ta devamlı pop-up çıkartan bir antivirüs olmadığından anlamamışım. Meğer Avast engellemiş.
1611737851327.png

1611738006139.png

Ben Rina virüs veya değil demiyorum. Forumda genel olarak Avast'a karşı virüs tavrı var. Avast yıllardır Kaspersky, Norton, ESET vb. antivirüslerin dokunmadığı şeyi indirmeye bile izin vermiyor. Önemli olan VirusTotal'de zararlıyı bulması değil, anlık koruması.

Düzenleme:
1611738324215.png

Son düzenleme:
Hayır, virüs olduğunu zannetmiyorum. Şuan client zorunluluğu kalkmış durumda yani isteyen direkt olarak SAMP ile girebiliyor. Virüs olduğunu felan düşünen varsa forumdan SAMP giriş özelliğini açıp sunucuya SAMP üzerinden giriş sağlayabiliyor.

Hayır, virüs olduğunu zannetmiyorum. Şuan client zorunluluğu kalkmış durumda yani isteyen direkt olarak SAMP ile girebiliyor. Virüs olduğunu felan düşünen varsa forumdan SAMP giriş özelliğini açıp sunucuya SAMP üzerinden giriş sağlayabiliyor.
@Vinograd hocam client kullanmak istemiyorum, nasıl sadece SAMP kullanarak giriş yapabilirim? Bulamadım da.

Hayır, virüs olduğunu zannetmiyorum. Şu an Client zorunluluğu kalkmış durumda yani isteyen direkt olarak SA:MP ile girebiliyor. Virüs olduğunu falan düşünen varsa forumdan SA:MP giriş özelliğini açıp sunucuya SA:MP üzerinden giriş sağlayabiliyor.

Konuyu hortlatıcam ama SA:MP üzerinden giriş hala daha devam ediyor mu?

Konuyu hortlatıcam ama SA:MP üzerinden giriş hala daha devam ediyor mu?
Evet, devam ediyor bir çok yenilik geldi Rina'ya. Örnekle, VDS girişini kapattılar. Sunucunun online sayısı düştü. SAMP'tan giriş olduğu için hileler çoğaldı, artık sunucuda paranın önemi yok. Yani Roleplay denemez bence artık sunucuya.

Evet, devam ediyor birçok yenilik geldi Rina'ya. Örnekle, VDS girişini kapattılar. Sunucunun Online sayısı düştü. SA:MP'tan giriş olduğu için hileler çoğaldı, artık sunucuda paranın önemi yok. Yani roleplay denemez bence artık sunucuya.

Peki ben dün girmeye çalışmıştım SA:MP üzerinden fakat giremedim nasıl giriliyor acaba?

Geri
Yukarı