Riot artık LoL'ü önemsemiyor

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Riot games artık LoL'ü önemsemiyor. Son olarak bugün yayınladıkları sinematik ile bunu da kanıtlamış oldular. Sadece kostüm satma derdinde gibi sürekli kostüm ve etkinlik pompaliyorlar. Oyunun lore'u ile ilgili bir sinematik bekliyorduk hiç yoktan tamamen leş bir sinematik ile geldiler. Valorant için yaptıkları silah kaplama sinematigi bile daha güzel. Bu sinematikler eski oyuncuların veya hikaye takip edenleri oyuna bağlıyordu.
Artık her şeyde espor sesleri duymaktan da bıktım. Oyunu eğlencesine oynuyoruz. Ben çok hayal kırıklığına uğradım bu sinematik ile umarım bu bir ön gösterim gibi bir şeydir gerçek bir sinematik gelir.

Riot Games artık LoL'ü önemsemiyor. Son olarak bugün yayınladıkları sinematik ile bunu da kanıtlamış oldular. Sadece kostüm satma derdinde gibi sürekli kostüm ve etkinlik pompaliyorlar. Oyunun Lore'u ile ilgili bir sinematik bekliyorduk hiç yoktan tamamen leş bir sinematik ile geldiler. Valorant için yaptıkları silah kaplama sinematigi bile daha güzel. Bu sinematikler eski oyuncuların veya hikaye takip edenleri oyuna bağlıyordu.
Artık her şeyde espor sesleri duymaktan da bıktım. Oyunu eğlencesine oynuyoruz. Ben çok hayal kırıklığına uğradım bu sinematik ile umarım bu bir ön gösterim gibi bir şeydir gerçek bir sinematik gelir.

Biraz fazla abartı gibi geliyor bu yükleniş. Sinematiğin güzel olmaması hani önemsemediği anlamına gelmez. Arcane varken :)

Riot games artık LoL'ü önemsemiyor. Son olarak bugün yayınladıkları sinematik ile bunu da kanıtlamış oldular. Sadece kostüm satma derdinde gibi sürekli kostüm ve etkinlik pompaliyorlar. Oyunun lore'u ile ilgili bir sinematik bekliyorduk hiç yoktan tamamen leş bir sinematik ile geldiler. Valorant için yaptıkları silah kaplama sinematigi bile daha güzel. Bu sinematikler eski oyuncuların veya hikaye takip edenleri oyuna bağlıyordu.
2022'ye göre baya kötü.

Riot Games artık LoL'ü önemsemiyor. Son olarak bugün yayınladıkları sinematik ile bunu da kanıtlamış oldular. Sadece kostüm satma derdinde gibi sürekli kostüm ve etkinlik pompaliyorlar. Oyunun Lore'u ile ilgili bir sinematik bekliyorduk hiç yoktan tamamen leş bir sinematik ile geldiler. Valorant için yaptıkları silah kaplama sinematigi bile daha güzel. Bu sinematikler eski oyuncuların veya hikaye takip edenleri oyuna bağlıyordu.

Valoranttada çok iyi diyemem Rio'ta onlarca kaplama bugu geç girme VAN hataları Valorant artık düzgün bir yama gelmeli düzgün bir ajan harita falan yok sinematikler iyi onun dışında hiç iyi bir şey yok Valorant tarafında yeni skin getiriyorlar güncelleme diye yayınlıyor bu nedir git kostüm yapacağını bugları çöz.
Yani Riot 15 kişi çalışıyor 13'ü kostüm yapıyor biri Valorant'ya biri LoL'e çalışıyor gibi Riot'ta çalışan mı yok ne varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riotun tek onemsedigi oyun LOL'dur kardesim. Sen git bir de Valoranta bak bakalim :D :D Adamlar LOL'de yaptiklari bir hatayi hemen duzeltiyorlar. Bir de Valoranta bak sadece kozmetik satmaktan baska bir sey yapmiyorlar. Haksiz banlanmalardan tutun hilecilerin bir gram onlerine gecmiyorlar.... Daha neler neler ustam bence LOL'e cok onem veriyorlar.

Riotun tek onemsedigi oyun LOL'dur kardesim. Sen git bir de Valoranta bak bakalim :D :D Adamlar LOL'de yaptiklari bir hatayi hemen duzeltiyorlar. Bir de Valoranta bak sadece kozmetik satmaktan baska bir sey yapmiyorlar. Haksiz banlanmalardan tutun hilecilerin bir gram onlerine gecmiyorlar.... Daha neler neler ustam bence LOL'e cok onem veriyorlar.
Aynen öyle LOL, Riot'un Amiral gemisidir. Kostüm pompalamalarının nedeni para kazanmak istemeleri, ki bence en doğal hakları. Oyunda reklam yok bir şey yok.

Son düzenleme:
Özellikle tencent satın aldıktan sonra fabrika gibi kostüm basmaya başladılar. Eskiden çok nadir kostüm gelirdi geldiği zamanda heyecan uyandırırdı kod adı mesela geldiği zaman herkes onu konuşuyordu aynı şey şampiyonlar için de geçerli bir şampiyon gelince daha aylar önceden heyecanlanırdık şimdi her ay şampiyon çıkartıyorlar.
Oyunda denge falan kalmadı zaten tek bildikleri suikastçileri nerfleyip dövüşçüleri bufflamak.

Bende Lol oynuyorum. Valorant oynamıyorum zaten ama fiyaskoydu bu sinematik. Kendileri de açıklama yaptılar az önce Twitter'dan farkında olduklarını bu durumun

Ücretsiz ve 14 yıllık bir oyundan bu kadar yüksek bir beklenti içinde olunmamalı. Şu an oyun için yapacakları çoğu yatırım geri dönüşsüz olacaktır. Valorant gibi daha ileriye dönük oyunları varken LoL'ü önemsememeleri gayet normal.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı