Riot artık LoL'ü önemsemiyor

Aynen öyle LoL, Riot'un Amiral gemisidir. Kostüm pompalamalarının nedeni para kazanmak istemeleri, ki bence en doğal hakları. Oyunda reklam yok bir şey yok.
Kostum pompalasinlar onemli degil ki ben de bir tuketici olarak begendigim kostumleri aliyorum valorantta kim bilir kac tane kaplamam vardi. Oyunun beta suresinden beri tuketicisiyim ve oyun betada bile daha optimizeydi. Adamlar Valorant cikarken 2 soz verdiler. Birincisi tum sistemlerde bu oyun en optimize bir sekilde calisacak olmasaydi ki bu konuda cok iddiali konusmuslardi baya kotu islemcilerle felaket FPS'ler alinmasiyla alakali neyse ikincisi ise hilecilere hicbir sekilde tolerans gostermeyecekleriydi. Bir adamin hile olduguyla alakali video cektim yetmezmis gibi ettigi kufurlerin fotografini Valorant destek ekibine attim ve bu surecte bu adama bir sey olacak mi diye Valoranttan ekleyip konustum. Valorant bana mail ile bununla ilgilencegiz dedi ve tahmin et ne oldu? adam bir gun bile ban yemedi ama LOL icin aynisi gecerli degil.

Riot Games, güç zehirlenmesi yaşadı. Uzun bir süre MOBA sektöründe tekellerdi. Bu güç zehirlenmesi de onların oynanışı hiçbir şekilde geliştirmemesi ve toksik oyuncuları oyundan uzaklaştırmaması olarak yansıdı. İlerleyen zamanlarda MOBA sektörüne yeni bir kan gelmezse bu sektörün ölümünü hep beraber izleyeceğiz.

Kostum pompalasinlar onemli degil ki ben de bir tuketici olarak begendigim kostumleri aliyorum Valorant'ta kim bilir kac tane kaplamam vardi. Oyunun beta suresinden beri tuketicisiyim ve oyun betada bile daha optimizeydi. Adamlar Valorant cikarken 2 soz verdiler. Birincisi tum sistemlerde bu oyun en optimize bir sekilde calisıcak olmasaydi ki bu konuda cok iddiali konusmuslardi bayağı kotu islemcilerle felaket FPS'ler alinmasiyla alakali neyse ikincisi ise hilecilere hiçbir sekilde tolerans gostermeyecekleriydi. Bir adamin hile olduguyla alakali video cektim yetmezmis gibi ettigi kufurlerin fotografini Valorant destek ekibine attim ve bu surecte bu adama bir şey olacak mi diye Valorant'tan ekleyip konustum. Valorant bana mail ile bununla ilgilencegiz dedi ve tahmin et ne oldu? Adam bir gun bile ban yemedi ama LoL icin aynisi gecerli degil.

Destek bölümünden bildirdiğiniz oyuncuların cezalandırması hakkında bilgi alamazsınız. Sadece oyun içinde sesli sohbetten vb. bildirdiğiniz oyuncular için geri bildirim alırsınız.

Kostum pompalasinlar onemli degil ki ben de bir tuketici olarak begendigim kostumleri aliyorum Valorant'ta kim bilir kac tane kaplamam vardi. Oyunun beta suresinden beri tuketicisiyim ve oyun betada bile daha optimizeydi. Adamlar Valorant cikarken 2 soz verdiler. Birincisi tum sistemlerde bu oyun en optimize bir sekilde calisıcak olmasaydi ki bu konuda cok iddiali konusmuslardi bayağı kotu islemcilerle felaket FPS'ler alinmasiyla alakali neyse ikincisi ise hilecilere hiçbir sekilde tolerans gostermeyecekleriydi. Bir adamin hile olduguyla alakali video cektim yetmezmis gibi ettigi kufurlerin fotografini Valorant destek ekibine attim ve bu surecte bu adama bir şey olacak mi diye Valorant'tan ekleyip konustum. Valorant bana mail ile bununla ilgilencegiz dedi ve tahmin et ne oldu? Adam bir gun bile ban yemedi ama LoL icin aynisi gecerli degil.

Kostüm konusunda aynı dili konuşuyoruz aslında. Valorant'ı bir kere oynamadım bu arada. Neden bunları benim mesajımı alıntılayıp yazdın anlamadım ama umarım yaşadığın sorunları düzeltirler Valorant'ta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek bölümünden bildirdiğiniz oyuncuların cezalandırması hakkında bilgi alamazsınız. Sadece oyun içinde sesli sohbetten vb. bildirdiğiniz oyuncular için geri bildirim alırsınız.

Zaten Valorant'tan almayi beklemedim bu bilgiyi hileci ve kufur eden oyuncuyu arkadaş ekleyip oyle bilgi edindim. Adam kendisi bile demisti chatte hileyim diye ona ragmen bir şey olmadii bunlari kendisi soyledi bu arada.

Kostüm konusunda aynı dili konuşuyoruz aslında. Valorant'ı bir kere oynamadım bu arada. Neden bunları benim mesajımı alıntılayıp yazdın anlamadım ama umarım yaşadığın sorunları düzeltirler Valorant'ta.

Hocam ben aslinda kaplamayla alakali mesaji sizin icin yazdim ama digerlerini konuyu okuyan arkadaşlar icin yazdim size denk geldi kusura bakmayin. :)

Riot Games, güç zehirlenmesi yaşadı. Uzun bir süre MOBA sektöründe tekellerdi. Bu güç zehirlenmesi de onların oynanışı hiçbir şekilde geliştirmemesi ve toksik oyuncuları oyundan uzaklaştırmaması olarak yansıdı. İlerleyen zamanlarda MOBA sektörüne yeni bir kan gelmezse bu sektörün ölümünü hep beraber izleyeceğiz.

Aynen demek istediğim. Önceki sezonlarda sürekli yenilikler vardı. Artık yeniliği bırakın eski haritaları kaldırıp, uğraşmayacaklarini soylerek sevilen oyun modlarını tasarlamayan, kış haritasını zor diyerek getirmeyen bir firma oldu. Kış haritasını oyuncular modlayarak yaptı. Ne kadar zor olabilir? Bütün yatirimlarini diğer oyunlarına aktarıyor bence.

Zaten Valorant'tan almayi beklemedim bu bilgiyi hileci ve kufur eden oyuncuyu arkadaş ekleyip oyle bilgi edindim. Adam kendisi bile demisti chatte hileyim diye ona ragmen bir şey olmadii bunlari kendisi soyledi bu arada.

Bilmiyorum raporlama sistemleri çok garip. 2 gün önce maç içinde takımımızda türklere smven ve Türk olan ardından şaka amaçlı yaptığını söyleyen oksijen israfıda 16. Elde ban yedi :D

Aynen demek istediğim. Önceki sezonlarda sürekli yenilikler vardı. Artık yeniliği bırakın eski haritaları kaldırıp, uğraşmayacaklarini soylerek sevilen oyun modlarını tasarlamayan, kış haritasını zor diyerek getirmeyen bir firma oldu. Kış haritasını oyuncular modlayarak yaptı. Ne kadar zor olabilir? Bütün yatirimlarini diğer oyunlarına aktarıyor bence.
Zamanında kostüm serileri için çok güzel oyun modları geliyordu, artık hiçbiri yok :) En basit örnekle Uzay Serüveni Kayn geldiğinde neredeyse 1 aylık oyun modu getirmişlerdi. Bu modları getirmiyorlar artık. Arada canları sıkılırsa araya iki URF sıkıştırıyorlar işi bitiriyorlar...

Hocam ben aslinda kaplamayla alakali mesaji sizin icin yazdim ama digerlerini konuyu okuyan arkadaslar icin yazdim size denk geldi kusura bakmayin :)
Yok estağfurullah :D . Oyuna da hakim olmadığım için diyecek bir şey bulamadım. Ama haklısındır. Arkandayız :D

Ücretsiz ve 14 yıllık bir oyundan bu kadar yüksek bir beklenti içinde olunmamalı. Şu an oyun için yapacakları çoğu yatırım geri dönüşsüz olacaktır. Valorant gibi daha ileriye dönük oyunları varken LoL'ü önemsememeleri gayet normal.
Eski bir oyun olabilir ama güncellendiği için beklenti içinde olmamız gayet normal. Valorant yeni bir oyun olsa bile kazanç konusunda LoL geri kalmıyordur.

Geri
Yukarı