Riot Games e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?

Olpynie

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben LoL'deki e-posta adresimi değiştirmek için bilet atacaktım her şeyi yazdım değiştirme sebebim ise LoL hesabımın epostasına artık erişimim yok ve o hesaba bayağı para yatırdım. Bilet atıyorum talebiniz alındı diyor ama bilet gitmiyor. Valorant hesabımın da epostasını unuttum bilet atıyorum bilet gitmiyor. E-posta adreslerini araştırdım bulamadım bana yardım edebilir misiniz? Riot Games'e başka nereden ulaşabilirim?

Merhaba ben LoL'deki e-posta adresimi değiştirmek için bilet atacaktım her şeyi yazdım değiştirme sebebim ise LoL hesabımın epostasına artık erişimim yok ve o hesaba bayağı para yatırdım. Bilet atıyorum talebiniz alındı diyor ama bilet gitmiyor. Valorant hesabımın da epostasını unuttum bilet atıyorum bilet gitmiyor. E-posta adreslerini araştırdım bulamadım bana yardım edebilir misiniz? Riot Games'e başka nereden ulaşabilirim?
Hocam e-posta adresinin amacı doğrulamak. Sizin erişiminiz yoki ise şirketlere göre o hesabın sahibi siz değilsiniz. :/

Buradaki linkten kurtarma yapmayı denediniz mi? Eğer burası olmuyorsa başka bir hesap açıp oradan bilet gönderin, size hesabınız hakkında birkaç bilgi soracaklardır. Doğru cevaplarsanız belki hesabınızı kurtarabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı