Riot Games e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?

Olpynie

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben LoL'deki e-posta adresimi değiştirmek için bilet atacaktım her şeyi yazdım değiştirme sebebim ise LoL hesabımın epostasına artık erişimim yok ve o hesaba bayağı para yatırdım. Bilet atıyorum talebiniz alındı diyor ama bilet gitmiyor. Valorant hesabımın da epostasını unuttum bilet atıyorum bilet gitmiyor. E-posta adreslerini araştırdım bulamadım bana yardım edebilir misiniz? Riot Games'e başka nereden ulaşabilirim?

Merhaba ben LoL'deki e-posta adresimi değiştirmek için bilet atacaktım her şeyi yazdım değiştirme sebebim ise LoL hesabımın epostasına artık erişimim yok ve o hesaba bayağı para yatırdım. Bilet atıyorum talebiniz alındı diyor ama bilet gitmiyor. Valorant hesabımın da epostasını unuttum bilet atıyorum bilet gitmiyor. E-posta adreslerini araştırdım bulamadım bana yardım edebilir misiniz? Riot Games'e başka nereden ulaşabilirim?
Hocam e-posta adresinin amacı doğrulamak. Sizin erişiminiz yoki ise şirketlere göre o hesabın sahibi siz değilsiniz. :/

Buradaki linkten kurtarma yapmayı denediniz mi? Eğer burası olmuyorsa başka bir hesap açıp oradan bilet gönderin, size hesabınız hakkında birkaç bilgi soracaklardır. Doğru cevaplarsanız belki hesabınızı kurtarabilirsiniz

Geri
Yukarı