Riot Games fatura attı

Bahsettiğiniz gibi random, yani başkasının hesabı. Şifre değiştirmediyseniz veya değiştirdiyseniz de adamın istemcisinden hesap çıkış yapılmadıysa normal.

Ayarlardan tüm oturumları kapat tarzı bir seçenek olması lazım, deneyebilirsiniz.
Kişi umarım hesabı tekrar kendisine çeker.

Maalesef yasal bir durum olamdığı için görünürde bir çözüm yöntemi yok. Ödemek zorunda kalacaksınız gibi duruyor. Şifre değişimi ve diğer güvenlik gerekliliklerini yaptıktan sonra faturayı ödeyebilirsiniz. Önerim bir dahaki sefere daha dikkatli olmanız yönünde.
Bir ürünün parası verilmeden alınamıyor ki Riot oyunlarında. O nasıl oluyor?

Ya kimse konuyu anlamamış.
Birisi bunun hesabına girip VP yüklemiş. VP yüklendikten sonra Riot Games fatura gönderiyor. Ondan bahsetmiş. İstersen şifre değiştir. Hesaba bir daha giremesinler. Birisi hesabında kod kullanmış sadece bu.

 hesap satışı ve alımı Riot kurallarına aykırı. Kimsenin yardım edeceğini sanmıyorum. Bir de desteğe yazarsanız hesabı elinizden de alırlar. Bankadan harcama itirazı yapsanız hesap yine elinizde kalacak. Bir daha yapmayın.

Hesabı alınca her şey çözülüyor mu, ödemek zorunda mıyım yine?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 18 Mart'ta random hesap almıştım sonra 27 Nisanda Riot Games bana bir mail attı fatura diye 10 euroluk 1000VP almışlar ama nasıl aldılar bilmiyorum.
Hesaba girdigimde silah desenleri alınmıştı hesap benim mailime kayıtlıydı. Bir çözüm var mı ya da nedir bu?
Ödeme yapmana gerek yok riot ödeme yapıldıktan sonra fatura kesiyor gönderiyor endişelenme. Random hesapların tamamı öalıntı oluyor. Benim tavsiyem hesabı ya tamamen üstüne alman yada adamın hesabını bırakıp kendine yeni bir hesap açman.

Ne para ödemesi arkadaşım ne yaşıyorsunuz siz? Bir kişi VP yüklediğinde hesaba bağlı e-posta adresine satın alım onay faturası gönderilir. Alınan ürüne ait bir faturadır ve ödeme yükümlülüğü doğurmaz.

Riot repayments sayfası harcama itirazı yoluyla ödemelerin geri alındığı durumlarda kullanılır. Konuyu açan arkadaşın durumunda herhangi bir absürtlük yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı