Riot Games fatura attı

Random hesabın e-mailini nasıl aldın dostum: R

Mailli satanlar var

Ya kimse konuyu anlamamış.
Birisi bunun hesabına girip VP yüklemiş. VP yüklendikten sonra Riot Games fatura gönderiyor. Ondan bahsetmiş. İstersen şifre değiştir. Hesaba bir daha giremesinler. Birisi hesabında kod kullanmış sadece bu.

Ödemek zorunda mıyım peki?

İşi kökten çözdüm mü bilmiyorum ama sahte Gmail hesabı açıp sonra Valorant hesaba ekledim ondan sonra Gmail hesabını sildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 18 Mart'ta random hesap almıştım sonra 27 Nisanda Riot Games bana bir mail attı fatura diye 10 euroluk 1000VP almışlar ama nasıl aldılar bilmiyorum.
Hesaba girdigimde silah desenleri alınmıştı hesap benim mailime kayıtlıydı. Bir çözüm var mı ya da nedir bu?
Ödeme yapmana gerek yok riot ödeme yapıldıktan sonra fatura kesiyor gönderiyor endişelenme. Random hesapların tamamı öalıntı oluyor. Benim tavsiyem hesabı ya tamamen üstüne alman yada adamın hesabını bırakıp kendine yeni bir hesap açman.

1: Faturanın ekran fotoğrafı varsa atabilir misiniz?

2: Adam VP yüklemiş hesaba; yani parasını skinleri alan ödemiş.

3: Riotta borç sistemi yok ilk parayı verirsin sonra rp/vp yi alırsın.

Bidaha da alma hesap; dışarıdan aldığınız ucuz hesaplar çalıntı, ortak, hesap, vb. gibi sorunları oluyor

Ben 18 Mart'ta random hesap almıştım sonra 27 Nisanda Riot Games bana bir mail attı fatura diye 10 euroluk 1000VP almışlar ama nasıl aldılar bilmiyorum.
Hesaba girdigimde silah desenleri alınmıştı hesap benim mailime kayıtlıydı. Bir çözüm var mı ya da nedir bu?

Kankam mesajın Riot Games'den geldiğine emin misin bazen virüs cinsi mailler geliyor eminsen 1000VP alındığına göre adam zaten ödemiş olmuyor mu Steam'deki tarza göre ödedikten sonra fatura geliyor diye biliyorum ödemeden nasıl hesaba VP gelecek.

Bir hata olmussa çözümü basit ama durduk yere boyle bir ceza kesmezler o yuzden kesin bir bilgi icin Riot Games sayfasina girip destek bolumune tıkla. Üsta sağda olacaktı, oradan bilet gönder. Riot ekibi cok ilgilidir hemen dönerler. Orada gonderdigin biletin okunup okunmadiginida arada bir destek bolumunde hesabınla girerek görebilirsin. İletisim icin e postani falan da ver orada onlarda vardır zaten de ne olur ne olmaz diye derdini uzuncana anlat.

Ne para ödemesi arkadaşım ne yaşıyorsunuz siz? Bir kişi VP yüklediğinde hesaba bağlı e-posta adresine satın alım onay faturası gönderilir. Alınan ürüne ait bir faturadır ve ödeme yükümlülüğü doğurmaz.

Riot repayments sayfası harcama itirazı yoluyla ödemelerin geri alındığı durumlarda kullanılır. Konuyu açan arkadaşın durumunda herhangi bir absürtlük yok.

Hocam sakın ödemeyin yahu! Hesabı satın almışsınız ancak demekki "büyük ihtimalle" başkasınada satmışlar hesabı. Ödemeyin, dursun öyle oynayabildiğiniz kadar oynayın. Paranızı neden veriyorsunuz?

Geri
Yukarı