Riot Games haksız yere hesabımı kapattı

Benim de hesabım 8 yıllık. Maile giriş yapamıyorum. Microsoft'un saçma işlerinden ötürü o da. Şifrem doğru da, güvenliği arttırmaya yardımcı olun diyor. Sana ne benim güvenliğimden :D Riot benim olduğunu kanıtlamam için bazı sorular yöneltti cevap vermedim. Yani şimdi hesap benim de yani 8 yıl öncesini nasıl hatırlayayım ki. Bazı şeyleri hatırlasam yeterli olur mu onu da bilmiyorum. Velhasıl öyle bıraktım ticketı. Şimdi durduk yere ban yemeyim diye :D

Farklı konular senin hesabın ban yemiş benim ki tam tersi bir konu,
Bir de perma ban yediğiniz zamana kalkmıyor sizin de garip bir şey olmuş klasik Riot kafasına ne eserse yapıyor.

Dostum aynı şekilde ban yemişiz farklı değil. Hesap bilgilerin başkasının eline geçmiş bunun affı yok benim de öyle oldu saçma şekilde 3 yıl sonra attığım tickete cevap gelmeden hesabı açtılar. Sürekli açarsan bilet göndermende engellenir.

Dostum aynı şekilde ban yemişiz farklı değil. Hesap bilgilerin başkasının eline geçmiş bunun affı yok benim de öyle oldu saçma şekilde 3 yıl sonra attığım tickete cevap gelmeden hesabı açtılar. Sürekli açarsan bilet göndermende engellenir.

Hesap bilgilerim başkasının eline geçmedi, bunlar farklı mailler üzerinden bilet attım diye öyle anladı.

Kardeşim canını sıkma boşver. Oyunlarda amaç zevk almaktır para yatırmayla gece gündüz lig kasmayla kendine eziyet etmekten başka bir şey yapmazsın. O yüzden kontrollü oynamanı tavsiye ederim.

Kardeşim canını sıkma boşver. Oyunlarda amaç zevk almaktır para yatırmayla gece gündüz lig kasmayla kendine eziyet etmekten başka bir şey yapmazsın. O yüzden kontrollü oynamanı tavsiye ederim.
Ağam orası öyle de haklı yere yesem sorun yok ki zamanında yedim.
Bu tamamen yanlış anlaşılmadan dolayı oluşan bir olay.

Geri
Yukarı