Riot Games hesabım çalındı

teoman.t

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, daha bu sabah oyuna girdigim her seyi bana ait tamamiyle kimseye ulasmamis olan hesabimi caldilar. Nasıl yaptilar bilmiyorum ama mail dahi gelmedi sifre kullanici adi degistigine dair. Butun oyundaki skinler email eski sifre kullanici adi, oyun ici isim son oyunlar her seyi biliyorum. Alir miyim geri hesabi mi? İci cok dolu. Eskiden attigim biletler dahi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteğe yazarsanız rahatlıkla alabilirsiniz. Endişe etmenize gerek yok. IP adresinizi ve yapmış olduğunuz alışverişlerle birlikte kart numarasının son 4 hanesini söyleyin.

Ticket at her şeyini biliyorsan alırsın tabii.

benim de hesabımın bilgilerini birisi bulmuştu giren arkadaş ayarları değiştirmiş rekabetçi 2 el atıp çıkmış ama 2FA olduğu için çalamamış

Ticket attım bekliyorum hala hem LoL hem de Valorant üzerinden attım sıkıntı şu ki adamları oyunda yakalamıştım partidekinin oyun içi ismini aldım her seyini biliyorum hesapların ilk açıldığı tarih falan hatıelsmıyorum ama valorsnttski her seyi biliyorum. LoL'deki de birkaç skinleri saysam şsmpiyon ustalıklarım arkadaş isimlerim eski kullanıcı adlarım falan.
Desteğe yazarsanız rahatlıkla alabilirsiniz. Endişe etmenize gerek yok. IP adresinizi ve yapmış olduğunuz alışverişlerle birlikte kart numarasının son 4 hanesini söyleyin.

Kartla bir şey almamıştım ama rp koduyla aldıklarım duruyor onları atsam.
Benim korkum bu aşamada çalan kişiler hesabımj banlatırsa ne yapacağım.
Kodları kendi şahsi kartımla almıştım.
Merhaba bir suru gelisme oldu. Mail hesabimi calmaya calistilar kurtarma epostasi eklediler epostaya mail attim ve bana boyle saçma bir şey dedi. Hesapta telefon numaram var ama bir suru giris denemesi oldugu için bloklandi birkac saat sonra tekrar deneyin dediler. Adam mailimi calmis nasıl yapmissa oradan destege attigim mailleri silip Riot Games destegi engellemis mail gelmesin diye. Hesabimi geri alabilirim dogrulayabilirim her seyi ona suphem yok ama ban yersem ve maili kaybedersem diye korkuyorum.

Dosya Ekleri

• 1629119719248.png
    1629119719248.png
    64,2 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:
Ticket attım bekliyorum hala hem LoL hem de Valorant üzerinden attım sıkıntı şu ki adamları oyunda yakalamıştım partidekinin oyun içi ismini aldım her seyini biliyorum hesapların ilk açıldığı tarih falan hatıelsmıyorum ama valorsnttski her seyi biliyorum. LoL'deki de birkaç skinleri saysam şsmpiyon ustalıklarım arkadaş isimlerim eski kullanıcı adlarım falan.

Kartla bir şey almamıştım ama RP koduyla aldıklarım duruyor onları atsam.
Benim korkum bu aşamada çalan kişiler hesabımj banlatırsa ne yapacağım.
Kodları kendi şahsi kartımla almıştım.
Merhaba bir suru gelisme oldu. Mail hesabimi calmaya calistilar kurtarma epostasi eklediler epostaya mail attim ve bana boyle saçma bir şey dedi. Hesapta telefon numaram var ama bir suru giris denemesi oldugu için bloklandi birkac saat sonra tekrar deneyin dediler. Adam mailimi calmis nasıl yapmissa oradan destege attigim mailleri silip Riot Games destegi engellemis mail gelmesin diye. Hesabimi geri alabilirim dogrulayabilirim her seyi ona suphem yok ama ban yersem ve maili kaybedersem diye korkuyorum.

Adamlar gerçekten zeki... Nasıl başardınız Gmail inizi kaptırmayı. Neyse yapacak son şey yeni Gmail açıp oradan yazın Riot Games'e. Hesaptaki tüm hatırladığınız şeyleri söyleyin panik yapmayın.

Adamlar gerçekten zeki... Nasıl başardınız Gmail inizi kaptırmayı. Neyse yapacak son şey yeni Gmail açıp oradan yazın Riot Games'e. Hesaptaki tüm hatırladığınız şeyleri söyleyin panik yapmayın.

Hesabi zaten geri aldim bilgisayara USB ile telefona bagliyordum ondan virus girmis olabilir neyse halloldu zaten her seyi hatirladigim icin.

Geri
Yukarı