Riot hesabım çalındı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hesaba toplam 2K yatırıldı.

Çok da güzel ilgilendiler ve ifademi aldılar. Hesapta 2K'lık bir değer olduğu için.

Soruları sordular SSleri bırakıyorum. Bu bilgileri istıyorlar geri almak için.

Hesabım 3 yıllık. Her şeyim var. Geri almak zor bir şey değil fakat ben bu hesaba o kadar para harcadım. Emniyette söylediğimde bu mebladan dolayı şikayetin devamı gelir mahkemede dava açabilirsin dedi. Değeri olmasa dava ile uğraşmam zaten. Fakat hem emek hem de büyük miktarda para yatırılan bir hesap.

Senin 2K paran çalınsa ne yaparsın? Aman zaten para bir şey olmaz deyip devammı edersiniz? Bazı şeyle arkadaki ile değil beyininiz ile düşünerek yazın.

Gittim ve ilgilendiler. İlk oyun hesabım çalındı dedim biraz ters baktılar. Ardında anlattım içinde 2K değerinde içerik olduğunu ve 3 yıllık bir emeğim olduğunu. Beni yönlendirdiler. Ve şikayette bulundum.

Hesabımın çalındığına dair ifade verip şikayetçi oldum.

Sizden akıllı oldukları için biliyorlar. Sizin gibi dünyadan uzak değiller. Bu normal bir iş değil herkes dalgaya alıyor fakat sizin 2000TL değerinde bir eşyanız kayıp olsa ne yaparsınız acaba. Biraz mantıklı konuşun gerçekten söylemek istediğim çok şey var ama burada yazmıyorum. Sizlerle aynı seviyeye düşmek istemiyorum. Biraz beynini kullan düşün sonra yaz.

Kanka merak ettiğim için soruyorum ileride eğer bir şey olursa diye, hesabını nasıl geri aldın? Başka bir hesap açıp oradan ticket falan mı attın?

Kanka merak ettiğim için soruyorum ileride eğer bir şey olursa diye, hesabını nasıl geri aldın? Başka bir hesap açıp oradan ticket falan mı attın?

Başka bir hesap açmana gerek yok. Destek sayfasından bilet göndere girip hesabıma erişemiyorum seçeneği ine girip bilgileri dolduruyorsun sonra sana mail geliyor orada sorduğu soruları cevaplıyorsun. Cevaplar doğru ise hesabını sana veriyor. Rp-VP yüklemesi yaptı isen alman daha kolay oluyor.

Başka bir hesap açmana gerek yok. Destek sayfasından bilet göndere girip hesabıma erişemiyorum seçeneği ine girip bilgileri dolduruyorsun sonra sana mail geliyor orada sorduğu soruları cevaplıyorsun. Cevaplar doğru ise hesabını sana veriyor. Rp-VP yüklemesi yaptı isen alman daha kolay oluyor.

Ne oldu bir sonuç alabildin mi?

Karakoldaki polisler: Aynen kardeşim Aras Kargo aç kapıyı (!) şakası bir yana dostum polislerin bu olayı zerre takacağını sanmam bir oyun için uğraşmazlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı