Riot Türkiye ekibinden memnun değilim

Fedely

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ESTÜ / Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 6.Yıl
Bence Riot TR ekibini bakkaldan seçiyorlar. Çünkü öyle ki haksız kısıtlama ve cezalar... Ben o kadar takdir kasıyorum ama adamlar tak diye düşürebiliyor. Karşıdaki adam her türlü söyleyip insanı tahrik ediyor ama ben ucube, ezik dedim diye kısıtlama alıyorum. Cidden Riot TR ekibi ilkokul terk.

Bence Riot TR ekibini bakkaldan seçiyorlar. Çünkü öyle ki haksız kısıtlama ve cezalar... Ben o kadar takdir kasıyorum ama adamlar tak diye düşürebiliyor. Karşıdaki adam her türlü söyleyip insanı tahrik ediyor ama ben ucube, ezik dedim diye kısıtlama alıyorum. Cidden Riot TR ekibi ilkokul terk.
Ezik demekte yasak :D?

Hocam ben ana hesabım ve bütün yan hesaplarımdan HWID ban yüzünden ban yedim daha sonra kanıtlarla beraber açtırdım ve şu an hesaplar aktif fakat anakart banım duruyor bende CS'ye geçtim sırf şu hareketlerden dolayı desteğede yazıyorum kaldıramayız diyorlar sebep vermiyorlar. He bir de hesaplardan kaldırdıkları gün 1 ay kalmıştı banın bitmesine bana yazdıkları cevapta 4 ay daha yeniden yedim ve alttınada gülücükle sabırla bekleyin yazmışlar.

Yazmayacaksın dostum, aptal dedim diye perma yedim ben de. Gereksiz chat yaparsan ban yersin işte, çok basit. "Ucube, ezik" kelimeleri de rahatsız edici söyleme giriyor ki ban sebebi. Adamlar kuralları uyguluyor diye bakkalcı mı oldular? EUW'de bir tane küfür yok. En fazla dog falan diyorlar, ki o da ban sebebi. Bizim milletimiz bozuk olduğu için sonuna kadar haklılar önlerine geleni banlamakta. Ve emin ol karşındaki adam da banlanacak. Son 6 ay içinde birini raporladıktan 1-2 gün sonra hep rapor geri bildirimi geldi.

Oyunda belli ki toxic birisisin hak ediyorsun ki adamlar haksız ban atmaz burada ağlmanın faydası yok.

Şu ana kadar bir kere kısıtlama almadım hatayı kendinde ara bence.

Geri
Yukarı