Riot Games Türkiye Kolunu Değiştirmeli

Beyler işin açığı 3.5-4 senedir League of Legends oynuyorum yani ilk çıktığı zamandan beri. Şu an ilk hesabımın olduğu yerde North America ( Kuzey Amerika ) bölgesindeyim Türkiye bölgesinde 1 yıla yakın oynadım Kuzey Amerika'nın bronzlarını Türkiye'nin platına değişmem.

@Tyler Deinsburg sana katiliyorum. En basindan beri bu oyununa bolgesinde oynuyorum tr bölgesindeki adamlar ancak küfür etmekten anliyorlar insan. Oyundan soğuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diamond 3 olup oyunu bıraktim malum bilgisayarsizliktan. Laptop anakartim gitti yeni laptop aldıktan sonra belki baslarim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot Games seni beni neden düşünsün ? Adam tabi reklam yapar bu projeye bilmem kaç para yatırmış seni mi düşünecek ?

Beni düşünmesin binlerce player TR Serverinden mağdur. Bir EU weste geçmeyi ücretsiz yap duracak adam var mı serverde ? Çoluk çocuk gelip oynamaya başlayınca daha ahlakları kişilikleri oturmamış konuşmayı bilmiyorlar oyunun içine ediyorlar. Sürekli küfür ve hakaret ile olmuyor. LOL'ü küçük düşürtüyorlar. Onlarla aynı oyunu oynadığımı söylemek bile ayıp. Seslendirmesini ise wolfteam ekibine vererek oyunu çocuklara teşvik ettiler.

Çok yanlış bir düşünce yarın bir gün League of Legends Dünya Şampiyonası olduğunda da çocukları mı göndereceğiz ?
Aldıysanız gönderin kardeşim. Çocuklar oynasın tr serverini görür insanlar.
Aylardır yıllardır League of Legends oynayıpta hala doğru düzgün oynayamı bilmeyen binlerce onbinlerce player var.

Oynaması bilmesi önemli değil troll olup afk kalamlar küfürlerden bıktık biz. Bunları yaşıtımız değil ufacık cocuk yapıyor. Oyun cocuk oyunu olunca bizde zor durumda kalıyoruz. Sizin yaşlar kaç beyler ?

Bak ara sıra troll oyunlar oluyor. Ama adamlar kaliteli oyuncu. Yaşı küçük müdür büyük müdür bilmem. Normal oyundan almadığım zevki o troll oyunda alıyorum. Adamlar eğlenmeye girmiş belli. Tek amacı birkaç saat eğlenip çıkmak.

Bazı ufaklıklar var ki ezilmeyi yediremiyor, en iyi benim diyor başlıyor küfretmeye... Sonra oyun da zehir oluyor.

Takım oyunu nedir bilmiyor. ADC'yim kill bırakmadın deyip başlıyor küfre sonra da feedlemeye.

Örneğin ben destek rolünü çok severim. Kill umrumda olmaz. ADC'mi Rengar'dan korumaya çalışmak her zaman daha zevkli gelir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı